Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Specjalizacje /

Aktualności

kontrola skarbowa w zewnętrznej jednostce
Wielu przedsiębiorców ma obawy, że długotrwała kontrola skarbowa sparaliżuje bieżące operacje i... Więcej

Księgowość po angielsku

Dla firm i podmiotów zagranicznych, oraz tych, prowadzących współpracę międzynarodową, świadczymy usługi, komunikując się w języku polskim oraz angielskim.

Na podstawie wieloletnich doświadczeń uważamy, że sama znajomość języka angielskiego przez zespół księgowy nie wystarcza, aby sprostać potrzebom spółek z siedzibą za granicą lub posiadających jednostki w wielu krajach. Stale zwiększa się ilość zagranicznych inwestorów w Polsce, dlatego wdrażamy udogodnienia opracowane z myślą o takich właśnie przedsiębiorstwach. Dostęp do danych i dokumentów w języku angielskim to ważny element nowoczesnej księgowości oferowanej przez nasze biuro.

Dla naszych klientów wszędzie tam, gdzie występuje raportowanie grupowe w języku angielskim, wprowadziliśmy pakiet udogodnień znacząco podnoszący efektywność współpracy:
 

  • plan kont w języku polskim i angielskim – wszystkie nazwy kont są dwujęzyczne,
  • opis każdej transakcji występuje w wersji polskiej i angielskiej,
  • Elektroniczny Obieg Dokumentów w wersji polskiej oraz angielskiej – każdy użytkownik, w każdej chwili może zmieniać wersję językową.


Dzięki powyższym rozwiązaniom unikamy sytuacji, w której podczas raportowania kontrolerzy z poziomu grupy muszą konsultować z nami, co faktycznie znalazło się w raportowanych danych. W razie wątpliwości, są w stanie to zweryfikować samodzielnie, redukując w ten sposób komunikację nawet o 90%, a także przyspieszając procesy księgowe. To zaś przekłada się na przyspieszenie innych procesów w firmach naszych klientów, które są zależne od informacji księgowej.

W zakresie świadczonych przez nas usług księgowych po angielsku, ekspertem MDDP Outsourcing jest:

Księgowość firm z rynku NewConnect | GPW | MDDP Outsourcing - Rafał Michniewicz
Rafał Michniewicz

Partner | (22) 351 13 45