Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Restrukturyzacja spolki – dlaczego warto skorzystac z pomocy biura rachunkowego
Prawidłowo przeprowadzony proces restrukturyzacyjny, poprzez wdrożenie określonych procedur... Więcej

Aktualności

28-10-2014

Czytaj Newsletter 15 min ON !

 
Kolejne wydanie newslettera cyklicznie przygotowywanego przez MDDP Outsourcing i MDDP Business Consulting jest już dostępne.

W tej edycji omówione zostały drobne usprawnienia przynoszące realne korzyści w firmach.

Wiele różnej wielkości firm, z różnych branż, zarówno polskich jak i międzynarodowych decyduje się w ostatnim czasie na poszukiwanie usprawnień w swoim operacyjnym sposobie działania.  Obserwujemy  firmy,  które  chcą  przyjrzeć  się  swoim  procesom  logistycznym i zidentyfikować potencjał usprawnień, firmy które chcą usprawnić swoje procesy finansowo-księgowe i obieg dokumentów oraz firmy, które decydują się na przegląd swoich najważniejszych procesów biznesowych z przekonaniem, że mają one „ukryty potencjał” do dalszego doskonalenia. Motywacja jest w zasadzie w każdej firmie taka sama – „chcą cały czas się doskonalić i demonstrować w organizacji, że doskonalenie jest częścią kulturyi wewnętrznych wartości firmy”.


Nasze doświadczenie pokazuje, że każda z tych firm po zakończeniu projektu związanego z poszukiwaniem usprawnień – zarówno strategicznie istotnych jak i „małych” na bardzo operacyjnym poziomie – jest zaskoczona ilością spraw, które w firmie można poprawić. Takie projekty prowadzone najczęściej wspólnie z pracownikami danej firmy dają jeszcze jedną bardzo istotną korzyść – a mianowicie angażują pracowników w dyskusję nad tym, co można robić lepiej a moderowanie takich spotkań przez doświadczoną osobę z zewnątrz często daje nową perspektywę patrzenia na rzeczywistość.

Niniejszy newsletter ma za zadanie przytoczyć przykłady usprawnień na podstawie realnych zmian, które miały miejsce w firmach o różnorodnych profilach. Mamy nadzię, że nasze artykuły zainspirują Państwa do działania.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami naszych ekspertów dostępnych w w zakładce Publikacje Outsourcing oraz Publikacje Business Cons.

lista aktualności