Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Inwestycje deweloperskie w Warszawie – w jaki sposob biuro rachunkowe może pomoc przy ich rozliczeniu
Warszawa w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Liczba mieszkańców przekracza już 1,7... Więcej

Aktualności

10-02-2015

Dalszy rozwój MDDP Outsourcing

Miło nam poinformować, że z początkiem lutego 2015 r. MDDP Outsourcing rozpoczeło współpracę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, kalkulacji wynagrodzeń i administracji kadrowej z jedną z najbardziej renomowanych firm z branży projektowej dla budownictwa SDS STRUCTURAL DESIGN SERVICES.

MDDP  Outsourcing   nieprzerwanie  od kilku  lat  specjalizuje  się  w obsłudze finansowo-księgowej firm z sektora budownictwa i nieruchomości. Przez obecnych Klientów MDDP Outsourcing jest postrzegany jako wiarygodny partner biznesowy, dla którego świadczenie usług nie oznacza wyłącznie prowadzenia ksiąg rachunkowych, ale przede wszystkim wsparcie  Klientów  w   realizacji    ambitnych  celów  biznesowych. W  MDDP   Outsourcing   stosowane są nowoczesne i innowacyjne rozwiązania np. system elektronicznego obiegu dokumentów Flexi Workflow.

flexi

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą MDDP Outcsourcing. Szczegółowe informacje o systemie Flexi Worflow dostępne są http://www.mddp-outsourcing.pl/uslugi/flexi-workflow-system/czym-jest-flexi-workflow/

lista aktualności