Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Restrukturyzacja spolki – dlaczego warto skorzystac z pomocy biura rachunkowego
Prawidłowo przeprowadzony proces restrukturyzacyjny, poprzez wdrożenie określonych procedur... Więcej

Aktualności

11-02-2015

Nowy Manager w MDDP Outsourcing

 

Manager

 

Dorota Miedziocha

Manager w MDDP Outsourcing

 

 

W imieniu Partnerów mamy przyjemność poinformować, że Dorota Miedziocha, która pracuje z nami już od 7 lat i od samego początku koordynuje projekty naszych kluczowych Klientów dołączyła w 2015 roku do grona Managerów MDDP Outsourcing.

Dorota zawodowo

Kariera zawodowa Doroty w branży księgowej trwa już od 10 lat. Wcześniej miała również inne, równie ważne doświadczenia zawodowe takie jak dział sprzedaży, czy dział prawny m.in. udział i nadzorowanie restrukturyzacji spółek polskiej grupy kapitałowej należącej do międzynarodowego koncernu - w tym procesie uczestniczyła jeszcze z poziomu działu prawnego. Przed MDDP pracowała w księgowości  w  międzynarodowym  koncernie,  światowym  liderze w produkcji materiałów budowlanych: cement, beton i kruszywa. W tym czasie miała możliwość  brania   udziału  w  przekształceniu   grupy   polskiej,  następnie w  przejęciu  właścicielskim  (zmiana właściciela) i  wiążącym  się  z    tym  udział w procesie przejęcia i wdrażania nowych standardów.

Dla MDDP pracuje od 7 lat. Od początku pracy w MDDP brała udział w procesach tworzenia nowego banku w Polsce, a następnie uczestniczyła w restrukturyzacji polskiej firmy produkcyjnej. Specjalizuje się w branżach bankowość, produkcja spożywcza, materiały budowlane, handel, obecnie prowadzi projekt stale rosnącej grupy z branży nieruchomości i z najwyższą starannością dba o naszych Klientów. Dorota posiada Certyfikat Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg, dodatkowe  kursy  z  zakresu  CIT  i  VAT,  a  także przebyła  szereg  szkoleń  miękkich z tematyki zarządzania.

Dorota prywatnie

Dorota jest przemiłą osobą, uosobieniem spokoju, co pomaga jej zawsze znaleźć rozwiązanie nawet w najtrudniejszych sytuacjach z jakimi zmierza się jej zespół !

 

lista aktualności