Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Aktualności

25-02-2015

Wdrożenie Systemu Flexi Workflow

Miło nam poinformować o wdrożeniu naszego autorskiego systemu do elektronicznego obiegu dokumentów Flexi Workflow w firmie SAUR POLSKA Sp. z o.o.. Nasz nowy Klient to  wielobranżowa  spółka  świadcząca  głównie usługi w zakresie gospodarki wodno – ściekowej oraz gospodarki odpadami. Ponadto SAUR POLSKA to także działalność związana z utrzymaniem i modernizacją budynków, zarządzaniem obszarami zielonymi i centrami rekreacyjnymi.

Wdrożenie systemu Flexi Worflow MDDP

Wdrożenie systemu Flexi Worflow MDDP Outsourcing to kolejny dowód na to, że usługi księgowe ewoluują w stronę bardziej zaawansowanych rozwiązań. W dzisiejszych czasach księgowość musi dostarczać rozwiązania pozwalające poprawnie  sporządzać   wszelkiego  rodzaju  raportowanie  zarządcze, czy  statutowe,  ale  także  być  pośrednikiem w efektywnej wymianie informacji finansowej w organizacji. Jesteśmy dumni z tego, że nasze zaawansowane rozwiązania, które udostępniamy Klientom korzystającym z usług księgowych MDDP Outsourcing, znajdują także uznanie u Klientów, którzy posiadają swoje wewnętrzne działy księgowości.

Zachęcamy Państwa do umówienia się z nami na prezentację systemu wraz z możliwością konsultacji na temat tego, jak usprawnić procesy biznesowe w firmie.

lista aktualności