Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Restrukturyzacja spolki – dlaczego warto skorzystac z pomocy biura rachunkowego
Prawidłowo przeprowadzony proces restrukturyzacyjny, poprzez wdrożenie określonych procedur... Więcej

Aktualności

23-03-2015

Relacja ze Śląskich Targów Pracy

Bardzo dziękujemy wszystkim studentom i absolwentom za odwiedzenie naszego stoiska na XVII edycji Inżynierskich Targów Pracy w Gliwicach, zorganizowanych przez Politechnikę Śląską w czwartek 19 marca 2015 r.

Promując nasz autorski program płatnych staży i praktyk zaprezentowaliśmy się w zeszły czwartek na studenckich Targach Pracy i Przedsiębiorczości, promując nasze Biuro Rachunkowe w Katowicach. Według szacunków stoisko MDDP Outsourcing w ciągu sześciu godzin targów odwiedziło około 500 osób. Nasi Pracownicy oddelegowani na to wydarzenie mieli dzięki  odwiedzającym  bardzo   aktywny   dzień.  Stoisko   cieszyło   się  dużym  zainteresowaniem, w szczególności wśród studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Dziękujemy za tak żywe zainteresowanie i zachęcamy do aplikowania na staże i praktyki. A my już teraz zabieramy się za przeglądanie CV zebranych podczas wydarzenia, ponieważ rozwijając nasze biura prowadzimy aktywną rekrutację !

MDDP Outsourcing, jako nowoczesna i innowacyjna firma w ramach swoich działań promocyjnych będzie obecna również na przyszłych targach pracy organizowanych przez uczelnie oraz organizacje studenckie. Do zobaczenia !

 

targi          Relacja ze Śląskich Targów Pracy           Relacja ze Śląskich Targów Pracy

 

lista aktualności