Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Inwestycje deweloperskie w Warszawie – w jaki sposob biuro rachunkowe może pomoc przy ich rozliczeniu
Warszawa w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie. Liczba mieszkańców przekracza już 1,7... Więcej

Aktualności

19-05-2015

Współpraca z Clear Channel Poland

Clear Channel Poland - wdrożenie Systemów Flexi Workflow i Flexi Reporting!

Clear Channel Poland to  spółka  będąca  polskim  oddziałem dużego światowego koncernu,  która świadczy   głównie  usługi w zakresie prowadzenia kampanii reklamy zewnętrznej, dostarczając różnorodne rozwiązania reklamowe, dopasowane do potrzeb Klientów.

Z Clear Channel Poland współpracujemy od wielu lat realizując głównie projekty optymalizacji działania przy wykorzystaniu   systemów   informatycznych.   Pod   koniec  2014   roku  zostaliśmy  poproszeni   o  przeanalizowanie i usprawnienie procesów obiegu faktur zakupów i obsługi umów niosących skutki   kosztowe   oraz   rozliczanie  kosztów  na  właściwe  nośniki. W wyniku prac zaproponowaliśmy zbudowanie nowych – Baza Umów, i wdrożenie gotowych – Elektroniczny Obieg Dokumentów Flexi Workflow, systemów informatycznych. Budowa spójnego rozwiązania wymagała integracji czterech systemów - dwa z nich były systemami autorstwa MDDP i zostały specjalnie dostosowane do potrzeb Klienta: Flexi Workflow i Flexi Reporting. Pozostałe to system finansowo – księgowy oraz branżowy system do zarządzania nośnikami reklam. Zespół projektowy stanowili konsultanci MDDP i nasi specjaliści ds. budowy oprogramowania. Systemy działają w pełni stabilnie od początku 2015 i wspólnie z Clear Channel planujemy działania prowadząc do usprawniania kolejnych obszarów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze systemy takie jak elektroniczny obieg dokumentów, znajdują uznanie u Klientów i są wykorzystywane przez ich wewnętrzne działy biznesowe i księgowość.

Zachęcamy Państwa do umówienia się z nami na prezentację systemu wraz z możliwością konsultacji na temat tego, jak usprawnić procesy biznesowe w firmie.

lista aktualności