Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Aktualności

04-11-2016

Kwalifikacja ACCA dla Agnieszki Tyczyńskiej-Osińskiej!

Wielokrotnie prezentując naszą firmę podkreślamy jak istotny dla nas jest rozwój członków naszego zespołu. W naszym karierowym poradniku podpowiadamy też jakie kwalifikacje warto zdobywać i gdzie szukać najbardziej korzystnych szkoleń oraz kursów.

Miło nam poinformować, że nasza Manager – Agnieszka Tyczyńska-Osińska – ukończyła właśnie ostatnie egzaminy ACCA na poziomie Professional i w chwili obecnej dzieli ją już tylko malutki krok od dołączenia do grona członków tej prestiżowej organizacji.

Szczególnie wart podkreślenia jest fakt, iż spośród znaczącej grupy zdających w tym terminie osób, to właśnie Agnieszka zdobyła największą ilość punktów w całym kraju! Co więcej, biorąc pod uwagę wyniki z całego świata, był to również jeden z czołowych wyników!

ACCA Polska Gratulujemy! ACCA Polska

Jesteśmy dumni z tak dużego sukcesu i cieszymy się, że wśród naszych zespołów znajduje się coraz więcej wysoce wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie zarządzania i biznesu. Liczymy, że takie osiągnięcia zachęcą kolejne osoby do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i poszukiwania nowych źródeł wiedzy.

 
lista aktualności