Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Aktualności

10-05-2017

Obsługa kadrowa w nowoczesnym wydaniu

Obsługa kadrowa w nowoczesnym wydaniu


Obsługa kadrowa w firmie, niezależnie od charakteru prowadzonej działalności, to często problematyczny i kłopotliwy dla przedsiębiorcy temat.

Dokumentacja pracowników, urlopy, szkolenia i niezbędne badania to tylko część ze spraw pracowniczych, których rzetelne kontrolowanie i regulowanie wymaga zatrudnienia jednego bądź kilku dedykowanych specjalistów.

O ile w przypadku firm rodzinnych i małych przedsiębiorstw często uznaje się to za konieczne, to w przypadku spółek i dużych grup kapitałowych zarządy wciąż poszukują sposobów na optymalizację zarówno kosztów jak i liczby procesów związanych z tym elementem prowadzenia działalności.

Sprawdzonym rozwiązaniem jest wydelegowanie tej części obowiązków na zewnątrz, do firmy specjalizującej się w obsłudze kadr i płac. Outsourcing to nie tylko wygodna alternatywa, ale także gwarancja korzystania z najnowocześniejszych rozwiązań i usług najlepiej wykwalifikowanych specjalistów.

Szerzej o zaletach outsourcingu obsługi kadrowej, możecie przeczytać w naszej najnowszej publikacji "Pożegnanie z „Kadrową” – obsługa pracowników w nowoczesnym wydaniu" autorstwa Barbary Kochańskiej-Mierzejewskiej.

Życzymy przyjemnej lektury!

 
lista aktualności