Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Aktualności

25-04-2019

O cyfryzacji akt pracowniczych - Barbara Kochańska-Mierzejewska

"Funkcjonujemy w otoczeniu, w którym szybki dostęp do informacji jest jedną z podstawowych determinant 'zwinności' przedsiębiorstwa, dającej przewagę konkurencyjną. Tradycyjny model prowadzenia dokumentacji, w tym dokumentacji pracowniczej, wykreowany przez wieloletnią praktykę, wydaje się być skazany na porażkę i będzie musiał ustąpić nowoczesnym metodom gromadzenia i udostępniania danych."

W opublikowanym dzisiaj artykule na łamach gazety "Rzeczpospolita" (dostępnym również jako publikacja online na rp.pl), Manager Barbara Kochańska-Mierzejewska szeroko opisała możliwości i obowiązki związane z digitalizacją akt osobowych.

Era cyfryzacji, w której funkcjonowanie przedsiębiorstwa coraz bardziej zależy od wykorzystywanych rozwiązań IT oraz aplikacji, otwiera nowe możliwości ułatwiające codzienną pracę całych organizacji. Wdrożenie takich narzędzi może wydawać się czasochłonne i wymagające, jednak lista korzyści (m.in. przyspieszenie procesów czy wymierne oszczędności finansowe) zdecydowanie przemawia za taką transformacją.

Zachęcamy do przeczytania całego artykułu, klikając w link poniżej. Życzymy udanej lektury!

https://www.rp.pl/Kadry/304259996-Cyfryzacja-akt-pracowniczych-trzeba-zaczac-od-informacji-dla-pracownikow.html

lista aktualności