Blog

Biuro rachunkowe w Warszawie – zmiana siedziby MDDP Outsourcing

18.06.2019
Biuro rachunkowe w Warszawie – zmiana siedziby MDDP Outsourcing

Biuro rachunkowe MDDP Outsourcing w Warszawie przenosi swoją siedzibę na nowy adres. Od sierpnia będzie zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu przy Aleji Solidarności 171.

Od lipca 2014 nasze biuro roku zlokalizowane jest przy Rondzie Daszyńskiego, pod adresem Prosta 69. Od tamtej pory liczebność naszych zespołów zwiększyła się niemal dwukrotnie, co było jednym z czynników motywujących nas do poszukania nowej, większej siedziby. Poza liczbą specjalistów z zakresu obsługi księgowej i kadrowo-płacowej, na taką decyzję wpłynęły m.in.:

  • chęć podniesienia komfortu pracy naszych ekspertów,
  • wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań IT w codziennej pracy,
  • nowe procedury wewnętrzne dotyczące bezpieczeństwa danych.

Jakie biuro wybrać?

Wybór biura spełniającego nasze oczekiwania oraz gwarantującego poprawę na wielu płaszczyznach nie był łatwy. Obejrzeliśmy i odwiedziliśmy wiele lokalizacji, skupiając się nie tylko na samym budynku nowej siedziby, ale także na wybraniu dogodnej lokalizacji z wygodnym dojazdem różnymi środkami transportu.

Zależało nam również na tym, aby nowa siedziba wspierała promowanie zdrowego, aktywnego trybu życia, oferując udogodnienia związane z ruchem, ekologią i oszczędnością czasu. Wszystko to, w naszej wizji, miałoby podnieść komfort codziennej pracy ekspertów MDDP Outsourcing.

Zdecydowała nowoczesność

Mając na uwadze oferowane rozwiązania, poziom nowoczesności i inne czynniki wspomniane wyżej, zdecydowaliśmy się postawić na najbardziej innowacyjny biurowiec w okolicy – budynek Spark B, usytuowany przy al. Solidarności 171.

Dlaczego Spark? To jeden z najnowocześniejszych biurowców w tej części Europy, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w plebiscytach budowlanych i ekologicznych. Przenosząc biuro MDDP Outsourcing do tak prestiżowej lokalizacji zyskujemy pewność, że zapewnimy naszym zespołom najwyższy komfort pracy, a to z kolei przełoży się na wysoki standard obsługi księgowej i kadrowo-płacowej.

Zachęcamy do obserwowania profilu MDDP Outsourcing na LinkedIn, gdzie w najbliższych tygodniach szerzej opiszemy poszczególne zalety nowej siedziby.