Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości

Dlaczego warto pracować w MDDP Outsourcing?

Każdy pracownik powinien mieć możliwość osiągać szczyty swoich możliwości,  a nawet je przekraczać. Praca w MDDP Outsourcing to nieustanne dążenie do pozytywnych zmian, zdobywanie nowych umiejętności oraz wiedzy w dynamicznym środowisku, możliwość awansu. Wszyscy w MDDP dbamy o tworzenie przyjaznego i profesjonalnego środowiska pracy.


jasna ścieżka kariery w biurze rachunkowym MDDP Outsourcing


Joanna - Kierownik 

Moja współpraca z firmą rozpoczęła się w 2010 roku na stanowisku asystenckim, dzięki czemu jeszcze studiując mogłam zdobywać doświadczenie w branży finansowo-księgowej. Swoje pierwsze kroki stawiałam w jednym z zespołów księgowych. Z biegiem czasu, dzięki nakierowaniu przez przełożonego, zobaczyłam dla siebie nową możliwość rozwoju, która bardziej mnie zainteresowała. Dzięki temu, że firma umożliwiła mi kierunkowe podnoszenie kwalifikacji (kursy, studia, konferencje etc.) finalnie robię to co lubię oraz to w czym czuję się dobrze. Mam wiele wyzwań, z każdym dniem i miesiącem pracy. Moja praca w MDDP dziś polega na usprawnianiu procesów, rozwoju systemów IT wspierających księgowość oraz zarządzanie działem data processing team który jest administracyjnym działem wspierającym outsourcing księgowości.
 

Wyróżnia nas połączenie współpracy specjalistów w zakresie Rachunkowości, Podatków oraz Kadr i Płac, które daje możliwość szybszej i efektywniejszej pracy, czego efektem jest profesjonalne wykonanie zadań zlecanych przez Klientów. Bezpośredni kontakt pracowników różnych specjalności i wspólne wykonywanie zadań daje szansę na zdobycie nowych umiejętności, rozwoju osobistego oraz awansu zawodowego.

W 2015 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie „Kreator Miejsc Pracy” organizowanym przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Dołączyliśmy także do grona członków Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji, gdzie wspólnie z innymi firmami propagujemy dobre praktyki oraz tworzymy nowe, lepsze standardy rekrutacji na polskim rynku.

podczas rekrutacji do naszych zespołów przestrzegamy kodeksu dobrych praktyk rekrutacyjnych

Wśród wielu czynników, które stawiamy sobie za niezbędne do osiągniecia sukcesów, kluczowym czynnikiem w naszym mniemaniu jest inwestycja w pracownika. Wieloletnia współpraca z członkami naszych zespołów oraz obserwowanie ich rozwoju i kolejnych awansów budzą w nas przekonanie, że kapitał ludzki jest dla nas bezcenny. Cieszymy się, że wielu z naszych pracowników, stawiając u nas pierwsze kroki szybko przekonało się, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym pracodawcą. Dołącz do nich i sprawdź jak możemy rozwinąć również Twoją karierę w finansach i księgowości!


kariera w finansach i księgowości z biurem rachunkowym MDDP Outsouricng

 

Artur - Kierownik 

W MDDP pracuję od ponad trzech lat. Swoją karierę w firmie zacząłem od stanowiska specjalisty ds. płatności, którego zadaniem było wspomóc zespoły księgowe przy wprowadzaniu płatności i księgowaniu wyciągów. Na początku byłem sam, jednak w miarę pomagania kolejnym spółkom było niezbędne zwiększenie ilości osób. Dzięki pracy na wielu projektach i zyskaniu odpowiedniego doświadczenia z samodzielnego stanowiska powstał odrębny dział, którego dziś jestem kierownikiem. Mój dział obecnie odpowiada nie tylko za wszelkie procesy płatnościowe i wyciągowe, ale także za szereg innych mniejszych działań wspierających codzienną pracę naszych zespołów księgowych dla wszystkich naszych klientów.