Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości

Jak przebiega proces rekrutacji?

Etap I

CV - pierwszy krok do pracy w biurze rachunkowym w Warszawie lub Katowicach

Aplikacja - czyli od czego zacząć?
Po zapoznaniu się z ofertą na interesujące Cię stanowisko znajdź przycisk aplikuj do MDDP Outsourcing i rozwiń swoją karierę w finansach i księgowości
i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Pamiętaj o załączeniu CV - to Twoja wizytówka biznesowa, która pozwoli nam Cię lepiej poznać.

 

Etap II

Testy sprawnościowe określają Twoje dopasowanie do naszego biura rachunkowego

Testy - przedsmak tego, co Cię czeka.
 
Do każdego ogłoszenia, dołączone są wstępne testy, które pozwolą Ci się zapoznać z przykładowymi wyzwaniami, jakie napotkasz na swojej drodze w naszej firmie. Jeżeli ta praca jest dla Ciebie, z pewnością nie sprawią Ci one najmniejszego problemu.

 

Etap III

Na rozmowach przedstawiamy naszą wizję outsourcingu księgowości i pracy w biurze rachunkowym

Poznajmy się - spotkania i rozmowy.
 
Jeżeli okażesz się tą osobą, która może spełnić nasze oczekiwania, zadzwonimy do Ciebie, aby umówić się na spotkanie. Ciekawi nas co zmotywowało Cię do podjęcia tej pracy, jakie masz plany zawodowe i czy mamy podobną wizję działania na tym właśnie stanowisku. Podczas naszych spotkań będziesz miał okazję poznać swojego potencjalnego przełożonego, a także poczuć w części atmosferę jaka panuje w naszej firmie.

Etap IV

praca w księgowości - biura MDDP Outsourcing Warszawa i Katowice czekają na Ciebie

Czas na decyzję!
 
Jeżeli do tego momentu mieliśmy podobne zdanie w większości kwesti, pozostaje nam ustalić warunki współpracy oraz termin dołączenia do naszego zespołu. Ustalimy także wszelkie sprawy formalne, których trzeba będzie dopilnować przed rozpoczęciem pracy w MDDP Outsourcing. Na tym etapie kontaktujemy się z każdym kandydatem, niezależnie od finalnego wyniku procesu rekrutacyjnego.
 
 
Sprawdź nasze aktualne oferty pracy