Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości

Staże i Praktyki


Wiedząc jak duże znaczenie dla kariery w finansach i księgowości ma jej udany początek, staramy się tworzyć programy praktyk oraz umożliwić zdobycie niezbędnych umiejętności, które uczyniłyby pierwsze kroki w zawodowym świecie bardzo łatwymi i pewnymi.


Co oferujemy studentom i absolwentom finansów i rachunkowości?

Już od dwóch lat prowadzimy nasz autorski program praktyk KEEP CALM AND BE AN ACCOUNTANT.

Keep Calm And Be An Accountant | Program stażu w MDDP Outsourcing

Podczas kilku miesięcy pobytu w naszych biurach (przy pierwszej edycji było to pół roku, w drugiej trzy miesiące) pokazujemy młodym finansistom jak wygląda codzienna praca w outsourcingu księgowości, jak funkcjonuje nowocześnie zarządzane biuro rachunkowe oraz jakie umiejętności są ważne w karierze księgowego.

Pracę w wykfalifikowanych zespołach księgowych, która jest głównym elementem programu, uzupełniamy licznymi kursami i szkoleniami, prowadzonymi przez naszych doświadczonych specjalistów. Prowadzący to zarówno biegli rewidenci, posiadacze tytułu ACCA, a także Managerowie oraz Partnerzy MDDP Outsourcing.

 

Pośród licznych zajęć na praktykantów czekają szkolenia m.in. z zakresu:
 

  • nowoczesnych rozwiązań biurowych (Elektroniczny Obieg Dokumentów)

  • praktycznych narzędzi ułatwiających codzienną pracę (Excel, Systemy F-K)

  • rozliczeń, sprawozdań, płatności i rozliczania delegacji
     


Staże w biurze rachunkowym MDDP Outsourcing Program stażowy 2017 MDDP Outsourcing Szkolenia na staży w MDDP Outsourcing Praktyki i szkolenia podczas stażu 2016 MDDP Outsourcing


Staż w księgowości | MDDP Outsourcing | Keep Calm And Be An AccountantPoza praktyczną wiedzą staramy się pokazać studentom kierunków finansowych jak wygląda współpraca między działami specjalistycznymi oraz zespołami księgowymi. Wierzymy, że znajomość celów i mechanizmów w całej firmie pozwoli na pełne zrozumienie realizowanych zadań, a co równie ważne, poszerzy wiedzę i wizję stażystów, pomagając im obrać odpowiedni kierunek na swojej ścieżce rozwoju w księgowości.

Zapisy do kolejnej edycji KEEP CALM AND BE AN ACCOUNTANT ruszają już niebawem. W międzyczasie zapraszamy na nasz karierowy profil FB, na którym znajdziecie ciekawostki ze świata finansów oraz z codziennego funkcjonowania naszej firmy.