Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości

Zacznij od Prostej | Program stażowy MDDP Outsourcing

Program stażowy "Zacznij od Prostej" to dobra okazja, aby dołączyć do zespołu MDDP Outsourcing i poznać nowoczesną stronę księgowości!

Program stażowy MDDP Outsourcing - Zacznij od Prostej

Studiujesz w Warszawie na IV lub V roku kierunku związanego z finansami lub rachunkowością i przymierzasz się gdzie zdobyć wartościową praktykę? Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja dalsza droga rozwoju kariery? Zacznij od Prostej! Podpowiadamy co na Ciebie czeka:

  • kilkanaście szkoleń zawodowych, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów,
  • elastyczny grafik, łatwiejszy do pogodzenia z planem zajęć na uczelni,
  • rozmaitość zadań w trakcie programu oraz możliwość podjęcia dłuższej współpracy,
  • wygodna lokalizacja - kilka kroków od wyjścia ze stacji M2 Rondo Daszyńskiego.

Poznaj pełen zakres usług finansowych biura MDDP Outsourcing, które obsługuje klientów z kraju i zagranicy, reprezentujących najróżniejsze branże.

Wiemy jak istotne jest rozwijanie nowych umiejętności i wykorzystanie tych nabytych w trakcie nauki. Nie samą jednak pracą człowiek żyje, więc dbamy również o to, by zapewniać skuteczne formy łapania oddechu od codziennych obowiązków. Chętnie pokażemy Ci nasz know-how w obu tych dziedzinach ;-)

Szkolenia specjalistyczne w czasie programu stażowego MDDP Outsourcing  Wspólne wyjście na tor kartingowy zespołu MDDP Outsourcing  Udział MDDP Outsourcing w biegu Runmageddon - Szlachetna Paczka

Masz obawy i wciąż się wahasz? Zobacz co na temat naszego programu mają jego absolwentki (obecnie na stanowisku Asystentów Księgowości):

"To naprawdę nie jest nudne!" - Ania

"Fajnie było poczuć już od samego początku, że jestem członkiem zespołu." - Paulina

 

Program "Zacznij od Prostej" trwa 3 miesiące (min. 24 godziny w tygodniu) i z pewnością będzie to czas wypełniony ciekawymi wyzwaniami i dużą dawką nieocenionej wiedzy! Przekonaj się jaką wartość ma współpraca z najlepszymi specjalistami z dziedziny księgowości, kadr i płac, podatków i wielu innych!

Aplikuj na staż w ramach programu Zacznij na Prostej w MDDP Outsourcing   

Dołącz do nas, zgłoś się już dziś.
Do zobaczenia na Prostej!