Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
O nas /

Aktualności

Restrukturyzacja spolki – dlaczego warto skorzystac z pomocy biura rachunkowego
Prawidłowo przeprowadzony proces restrukturyzacyjny, poprzez wdrożenie określonych procedur... Więcej

Korzyści

 

Zalety korzystania z usług księgowych i kadrowo-płacowych

Usługa outsourcingowa powinna przynosić Klientowi niewątpliwie redukcję kosztów. Jednak naszym zdaniem redukcja kosztów nie jest jedynym gwarantem sukcesu przyszłej współpracy. Często niedoceniane w procesie wyboru Outsourcera są zagadnienia dotyczące zapewnienia ciągłości działania (czyli w tym przypadku ciągłości dostarczania usługi) i bezpieczeństwa obsługi księgowej.

Sprawdź szereg korzyści jakie niesie ze sobą współpraca z MDDP Outsourcing

Na takie aspekty nie zwraca się uwagi w procesie podejmowania decyzji o wyborze outsourcera, ponieważ zwykle są one trudniej mierzalne i porównywalne niż warunki handlowe. W MDDP Outsourcing uważamy jednak, że są one koniecznym elementem profesjonalnej usługi. Poświęcamy im niemniej uwagi niż budowaniu kompetencji merytorycznych. Dzięki temu nasi Klienci mogą nam zaufać i poświęcić czas na najważniejsze zagadnienia swojej firmy, pozostawiając procesy wsparcia specjalistom.

Kluczowe fundamenty współpracy z nami to:

Praktyczna wiedza księgowa i doświadczenie 

Współpracując z naszymi Klientami przez ostatnie lata mieliśmy okazję zdobyć bardzo szerokie doświadczenia, które jesteśmy przekonani, zaprocentują we współpracy z Państwem. Nasi Klienci wymagają precyzyjnego raportowania, ścisłej współpracy. Są wymagającymi partnerami, którzy oczekują najwyższych standardów.

Nasza wiedza i praktyka zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także profesjonalną prasę, z którą współpracujemy, dzieląc się naszymi doświadczeniami, poradami i rozwiązaniami.

Bezpieczeństwo danych osobowych i wrażliwych

Dbamy o dane naszych Klientów. Stosujemy szereg procedur zabezpieczających dane: zarówno w zakresie IT - od programów szyfrujących po programy zabezpieczające przed masowym wyciekiem danych, jak i w zakresie proceduralnym – m.in. poprzez organizację pracy i zasady postępowania z dokumentami, przechowywanie, udostępnianie (np. archiwizowanie w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem chronionych dokumentów natychmiast po wpływie do MDDP Outsourcing i pracy na skanach).

Dlaczego warto postawić na outsourcing księgowości?

Kompleksowa oferta usług księgowych

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą outsourcingową. Działamy jednak w Grupie MDDP, co pozwala nam współpracować z ekspertami i doradcami z wielu innych specjalizacji. To natomiast pozwala naszym Klientom, dokładnie wtedy kiedy jest to potrzebne, otrzymać szczegółową poradę także z innych dziedzin. Możemy udzielać wsparcia doradczego z zakresu restrukturyzacji, optymalizacji, audytu, podatków, czy due diligence i innych. Co ważne, to pracownicy outsourcingu jako pierwsi zwracają uwagę Klientowi, że w danym obszarze istnieją możliwości usprawnienia i proponują szybkie kroki do poprawy sytuacji.

Nowoczesne rozwiązania IT

Poza świadczeniem standardowych usług księgowych i kadrowo-płacowych, oferujemy naszym Klientom dostęp do nowoczesnych systemów wspierających działania operacyjne takich, jak: elektroniczny obieg dokumentów, elektroniczne teczki pracownicze i podobne. Dzięki temu nasi Klienci korzystając z zaawansowanych narzędzi nie ponosząc nakładów inwestycyjnych na ich zakup lub wdrożenie.

Obniżenie kosztów przedsiębiorstwa

Głęboko wierzymy choć nie jest to jedyny czynnik sukcesu, że usługa outsourcingowa ma sens tylko wtedy, kiedy jej koszt jest racjonalny i zwykle znacznie niższy niż koszt własnych zasobów. Z tego powodu staramy się optymalizować nasze działania inwestując w nowoczesne technologie (zaawansowane systemy obiegu dokumentów, OCR, elektroniczne faktury, etc) oraz organizację pracy i optymalizację procesów tak, aby cena naszych usług z jednej strony odpowiadała ich jakości, z drugiej była najniższa z możliwych.

Korzyści z outsourcingu księgowości w MDDP Outsourcing

Kombinacja wiedzy eksperckiej naszych Specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi systemami informatycznymi pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi księgowe o najwyższej jakości. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą dedykowaną dla Państwa firmy prosimy o kontakt.
 O nas   |   Zespół   |   Nasza filozofia   |   Historia