Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Rozwiązania /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Realizacja płatności

System obsługi przelewów firmowych

Wykonywanie przelewów bazuje na dodatkowych zestawieniach, w których określa się terminy uregulowania  zobowiązań. Cyklicznie w firmach pojawiają się błędy polegające na: braku przelewów lub wykonaniu ich podwójnie, braku informacji, które przelewy zostały wykonane.

Przelewy, akceptacje kosztów, kolejka i statusy

Klientom korzystającym z usług księgowych MDDP Outsourcing proponujemy skorzystanie z naszej usługi generowania płatności. Opiera się ona o system akceptacji płatności, zintegrowany z systemem elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań systemowych, w jednym miejscu mogą Państwo nie tylko akceptować zasadność zamówień zakupu bądź dokumentów kosztowych – ale także akceptować płatności, w równoległym obiegu. Jesteśmy w stanie generować płatności w oparciu o dowolny algorytm (w dniu płatności, +/- n dni w stosunku do terminu płatności, itd.), a także wprowadzać je w momencie, kiedy to Państwo uznacie, że należy zapłacić.

Nasza usługa wprowadzania płatności prowadzona jest w systemie do elektronicznego obiegu dokumentów, który jest prosty w obsłudze – wystarczy do systemu przenieść informacje na temat  poziomów   autoryzacyjnych   i  system jest gotowy do pracy. Każdy użytkownik, po krótkim szkoleniu będzie mógł zaakceptować płatność, zweryfikować czy płatności zostały zrealizowane, sprawdzić jakie płatności są zaplanowane.

 

W zakresie realizacji i obsługi przelewów ekspertem MDDP Outsourcing jest:

Realizacja płatności i przelewów | MDDP Outsourcing - Michał Stanioszczyk
Michał Stanioszczyk

Manager | (22) 351 13 45