Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Rozwiązania /

Aktualności

Dlaczego warto zostać biegłym rewidentem i jakie wymagania trzeba spełniać
Na rynku usług finansowych dużym poważaniem cieszy się zawód biegłego rewidenta, często znanego też... Więcej

Realizacja płatności

System obsługi przelewów firmowych

Wykonywanie przelewów bazuje na dodatkowych zestawieniach, w których określa się terminy uregulowania  zobowiązań. Cyklicznie w firmach pojawiają się błędy polegające na: braku przelewów lub wykonaniu ich podwójnie, braku informacji, które przelewy zostały wykonane.

Przelewy, akceptacje kosztów, kolejka i statusy

Klientom korzystającym z usług księgowych MDDP Outsourcing proponujemy skorzystanie z naszej usługi generowania płatności. Opiera się ona o system akceptacji płatności, zintegrowany z systemem elektronicznego obiegu dokumentów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań systemowych, w jednym miejscu mogą Państwo nie tylko akceptować zasadność zamówień zakupu bądź dokumentów kosztowych – ale także akceptować płatności, w równoległym obiegu. Jesteśmy w stanie generować płatności w oparciu o dowolny algorytm (w dniu płatności, +/- n dni w stosunku do terminu płatności, itd.), a także wprowadzać je w momencie, kiedy to Państwo uznacie, że należy zapłacić.

Nasza usługa wprowadzania płatności prowadzona jest w systemie do elektronicznego obiegu dokumentów, który jest prosty w obsłudze – wystarczy do systemu przenieść informacje na temat  poziomów   autoryzacyjnych   i  system jest gotowy do pracy. Każdy użytkownik, po krótkim szkoleniu będzie mógł zaakceptować płatność, zweryfikować czy płatności zostały zrealizowane, sprawdzić jakie płatności są zaplanowane.