Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Rozwiązania /

Aktualności

Jak powinien działać konwerter elektronicznych sprawozdań finansowych?
Poznaj najważniejsze funkcje narzędzia do elektronicznych sprawozdań finansowych. Więcej

Zdalny dostęp (online)

Usługi księgowe ze zdalnym dostępem

Usługi księgowe na przestrzeni lat ewoluują (podobnie jak i cała księgowość).

Dziś nacisk kładziony jest nie tyle na zaksięgowanie dokumentów dostarczonych na koniec miesiąca czy kilka razy w miesiącu, ale na tzw. ciągłą księgowość, wykonywaną w czasie rzeczywistym, gdzie faktury i inne dokumenty księgowane są natychmiast po ich zatwierdzeniu. To oznacza w praktyce, że faktura od wysłania przez kontrahenta, przez zatwierdzenie klienta, do zaksięgowania przez MDDP Outsourcing – procesowana jest w kilka minut.

Oczywiście takie podejście nie miałoby najmniejszego sensu, gdybyśmy dane które są rezultatem powyższych działań dostarczali 15-ego dnia kolejnego miesiąca. Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom klientów potrzebujących danych w czasie rzeczywistym, wypracowaliśmy szereg rozwiązań ze zdalnym dostępem:

Usługi księgowe przez internet
 

  • dostęp do podglądu faktur – umożliwiający przeglądanie interesujących faktur online,
  • dostęp do zamówień zakupu – dzięki któremu można tworzyć, akceptować i korzystać z zamówień zakupu, znacząco przyspieszających proces akceptacji faktur,
  • dostęp do zatwierdzania faktur – dzięki czemu możemy doprowadzić do wspomnianej we wstępie sytuacji – kiedy faktura drogę od wystawienia przez kontrahenta do zaksięgowania przebywa w kilka minut,
  • dostęp do danych księgowych – gdzie można przeglądać bądź tworzyć zestawienia dla wybranych przez siebie danych.

Dzięki powyższym funkcjonalnościom, nasi klienci mogą kontrolować dane finansowe online w każdej chwili kiedy ich potrzebują. Oczywiście nadal zapraszamy także na tradycyjne spotkania do naszego biura w Warszawie lub w Katowicach.