Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Rozwiązania /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Zdalny dostęp (online)

Usługi księgowe ze zdalnym dostępem

Usługi księgowe na przestrzeni lat ewoluują (podobnie jak i cała księgowość).

Dziś nacisk kładziony jest nie tyle na zaksięgowanie dokumentów dostarczonych na koniec miesiąca czy kilka razy w miesiącu, ale na tzw. ciągłą księgowość, wykonywaną w czasie rzeczywistym, gdzie faktury i inne dokumenty księgowane są natychmiast po ich zatwierdzeniu. To oznacza w praktyce, że faktura od wysłania przez kontrahenta, przez zatwierdzenie klienta, do zaksięgowania przez MDDP Outsourcing – procesowana jest w kilka minut.

Oczywiście takie podejście nie miałoby najmniejszego sensu, gdybyśmy dane które są rezultatem powyższych działań dostarczali 15-ego dnia kolejnego miesiąca. Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom klientów potrzebujących danych w czasie rzeczywistym, wypracowaliśmy szereg rozwiązań ze zdalnym dostępem:

Usługi księgowe przez internet
 

  • dostęp do podglądu faktur – umożliwiający przeglądanie interesujących faktur online,
  • dostęp do zamówień zakupu – dzięki któremu można tworzyć, akceptować i korzystać z zamówień zakupu, znacząco przyspieszających proces akceptacji faktur,
  • dostęp do zatwierdzania faktur – dzięki czemu możemy doprowadzić do wspomnianej we wstępie sytuacji – kiedy faktura drogę od wystawienia przez kontrahenta do zaksięgowania przebywa w kilka minut,
  • dostęp do danych księgowych – gdzie można przeglądać bądź tworzyć zestawienia dla wybranych przez siebie danych.

Dzięki powyższym funkcjonalnościom, nasi klienci mogą kontrolować dane finansowe online w każdej chwili kiedy ich potrzebują. Oczywiście nadal zapraszamy także na tradycyjne spotkania do naszego biura w Warszawie lub w Katowicach.

W zakresie obsługi księgowej online, ekspertem MDDP Outsourcing jest:

Zdalna księgowość online | MDDP Outsourcing - Dorota Miedziocha
Dorota Miedziocha

Manager | (22) 351 13 45