Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Specjalizacje /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Księgowość na systemach Klienta

Pracujemy na systemach księgowych klienta

Niektóre firmy, z różnych powodów, szukając dostawcy usług księgowych, poszukują firmy, która będzie świadczyć usługi księgowe w oparciu o system, najczęściej rozbudowany ERP, już wdrożony u Klienta. Najczęściej dzieje się tak w momencie rezygnacji z posiadania własnego działu księgowości, ale także przy współpracy z firmami, których działalność "spięta" jest jednym systemem ERP. W tych i podobnych sytuacjach, firmy poszukujące dostawcy usług księgowych muszą rozważyć dwa scenariusze - przejście na system księgowy biura rachunkowego bądź wybór outsourcera który będzie w stanie świadczyć usługę w oparciu o system Klienta.

SAP, Impuls, Comarch, Symfonia i wiele innych

W wypadku przejścia na system księgowy biura rachunkowego występują możliwe do osiągnięcia korzyści ekonomiczne - to outsourcer będzie ponosił koszty licencji, utrzymania sytemu i jego aktualizacji. Korzyści te jednak nie zawsze będą większe od korzyści płynących z utrzymania wdrożonego już sytemu ERP, zwłaszcza jeśli jest on już zintegrowany z bankiem, magazynem, modułem sprzedaży, etc. W takich wypadkach najlepszym rozwiązaniem jest wybór dostawcy, który ma doświadczenie w dostarczaniu usługi księgowej w oparciu o wdrożony w firmie system.

W MDDP Outsourcing mamy doświadczenia w świadczeniu usług księgowych w oparciu o następujące systemy:

Ponadto w pracy wykorzystujemy systemy Elektroniczny Obieg Dokumentów - Flexi Workflow, który możemy zintegrować z dowolnym z wymienionych systemów.

 

W zakresie księgowości na systemach Klienta, ekspertem MDDP Outsourcing jest:

Księgowość na systemach Klienta | MDDP Outsourcing - Rafał Michniewicz
Rafał Michniewicz

Partner | (22) 351 13 45