Artur Stelmach - Zespół
O nas

Artur Stelmach

Manager w MDDP Outsourcing

Artur dołączył do MDDP Outsourcing w 2013 roku. Na co dzień, z biura w Warszawie, dba o bezpieczeństwo, jakość i szybkość dokonywanych transakcji bankowych oraz o ich prawidłową ewidencję w systemie finansowo-księgowym. Ponadto, odpowiada za kontakt z bankami oraz z firmami wdrażającymi nowe systemy i narzędzia automatyzujące pracę.

Artur studiował na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku, na kierunku matematyka z informatyką oraz na Uniwersytecie Warszawskim, na kierunku zarządzanie. Swoją wiedzę księgową zdobył podczas kursów Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze outsourcingu finansowo-księgowego, a prywatnie, zwolennik aktywnego wypoczynku w każdej postaci.

„Trafiłem do firmy z zadaniem uporządkowania kwestii związanych z płatnościami klientów. Podstawowe cele jakie przyjąłem to zwiększenie kontroli danych i bezpieczeństwa transakcji, podniesienie efektywności oraz optymalizacja i ustandaryzowanie procesów. Rozwiązaniem jakie wprowadziłem w życie było utworzenie Działu Rozliczeń, którym nadal kieruję, a który obecnie odpowiada za płatności oraz wyciągi bankowe naszych klientów. Największe wyzwania codziennej pracy to przewidywanie i kontrola procesu oraz jego dalsze usprawnianie. Niewątpliwie, drogą do tego, co jest zaletą outsourcingu, jest patrzenie na proces jako całość, ale składającą się z wielu mniejszych części. Kolejną zaletą outsourcingu jest to, że usługa bazuje na doświadczeniu opartym o różne spółki, systemy finansowo-księgowe, banki, programy, czy technologie i narzędzia. Co w połączeniu z indywidulanymi potrzebami naszych klientów i ich dynamicznymi środowiskami, pozwala osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty.”