O nas

Barbara Kochańska-Mierzejewska

Senior Manager w MDDP Outsourcing

Barbara Kochańska-Mierzejewska - Payrol Manager MDDP OutsourcingDynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe oraz rosnący stopień skomplikowania poszczególnych dziedzin prawa wymuszają na przedsiębiorstwach coraz wyższe wydatki na obsługę prawną, podatkową, księgową czy kadrowo-płacową. Dodatkowy problem może stanowić trudność oceny kwalifikacji personelu, któremu można powierzyć administrowanie powyższymi obszarami.

Outsourcing to nie tylko redukcja kosztów prowadzonej działalności, to także poprawa jakości organizacji. Ze względu na efekt ekonomii skali, dostawcom usług outsourcingowych opłaca się inwestować w nowoczesne technologie oraz zatrudniać i stale szkolić personel o najwyższych kwalifikacjach w obszarach, które w innych przedsiębiorstwach nie są uważane za kluczowe dla osiągnięcia sukcesu.

Nasze bogate doświadczenie, zdobyte dzięki realizacji wielu różnorodnych projektów, stale podnoszona wiedza i rozwijany know-how, to wartość dodana dla naszych Klientów, którzy bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych mogą korzystać z wysokiej ekspertyzy naszego zespołu i zaawansowanych narzędzi informatycznych.

Ale wiedza i umiejętności to nie wszystko. Staramy się budować z naszymi Klientami partnerskie relacje i wspierać ich kompleksowo, elastycznie dopasowując zakres naszych usług do specyfiki danej firmy i jej potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!