Barbara Kochańska-Mierzejewska - Zespół
O nas

Barbara Kochańska-Mierzejewska

Senior Manager w MDDP Outsourcing

Barbara związana jest z MDDP Outsourcing od 2016 roku. Obecnie pełni rolę Senior Managera zarządzając obszarem usług kadrowo-płacowych w naszych biurach w Warszawie oraz Katowicach.

Barbara ukończyła studia wyższe na  Akademii Leona Koźmińskiego, na kierunkach Socjologia i Zarządzanie zasobami ludzkimi. Branżę outsourcingu zna od podszewki. Swoje doświadczenie buduje już od ponad 20 lat, zarówno w krajowych jak i międzynarodowych organizacjach, skupiając się na rozwoju, wdrażaniu oraz utrzymaniu profesjonalnych standardów w obszarze kadr i płac.

„Dynamicznie zmieniające się otoczenie biznesowe oraz nieustannie rosnący stopień skomplikowania poszczególnych dziedzin prawa stawiają przedsiębiorstwom coraz wyższe wymagania. Aby im sprostać, niezbędne staje się zwiększanie zaangażowania w obszary podatkowe, księgowe czy kadrowo-płacowe, które nie stanowią przedmiotu głównej działalności większości organizacji. Dodatkowym utrudnieniem jest także właściwa ocena kwalifikacji personelu, któremu można powierzyć administrowanie powyższymi zagadnieniami.

Outsourcing tych procesów to usługa, która wspiera biznes w realizacji ustawowych obowiązków. Umożliwia nie tylko redukcję kosztów prowadzonej działalności, ale dodatkowo wpływa na poprawę jakości organizacji. Ze względu na efekt ekonomii skali, dostawcom usług outsourcingowych opłaca się inwestować w nowoczesne technologie oraz zatrudniać i stale szkolić personel o najwyższych kwalifikacjach w obszarach, które w innych przedsiębiorstwach nie są uważane za kluczowe dla osiągnięcia sukcesu. Korzystają na tym nasi Klienci, którzy bez konieczności ponoszenia dużych nakładów finansowych zyskują natychmiastowy dostęp do wysokiej ekspertyzy naszego zespołu i zaawansowanych narzędzi informatycznych. Jednocześnie  staramy się budować z nimi partnerskie relacje i wspierać ich kompleksowo, elastycznie dopasowując zakres naszych usług do specyfiki danej firmy i jej potrzeb oraz szybko zmieniającego się otoczenia biznesowego.”