Elżbieta Augustyniak - Junior Manager w MDDP Outsourcing
O nas

Elżbieta Augustyniak

Junior Manager w MDDP Outsourcing

Zawodowo zajmuję się szeroko rozumianą księgowością, w zakresie pełnej rachunkowości. Moją karierę zawodową rozpoczęłam od pracy w dziale handlowym – początkowo na rynku polskim, później w handlu zagranicznym. Doświadczenie na tym polu, jak również ukończenie liceum zawodowego i studiów o profilu przemysłowym, pomogło mi lepiej zrozumieć biznes i funkcjonowanie przedsiębiorstwa jako całości. Od dwudziestu pięciu lat pracuję w obszarze finansów i księgowości, głównie dla spółek produkcyjnych, budowlanych oraz usługowych. Moje portfolio obejmuje kilkanaście skutecznych wdrożeń systemów ERP. Pracowałam jako główny księgowy, analityk finansowy, konsultant ds. wdrożeń Sage Symfonia klasy ERP, specjalista ds. sprawozdawczości (głównie konsolidacji), również w MSR.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam studia magisterskie o profilu Ekonomia Przemysłu oraz studia podyplomowe o kierunku Zarządzanie Finansami.

W MDDP Outsourcing zajmuję się zarządzaniem zespołem księgowym, gdzie wspólnie świadczymy usługi księgowe dla spółek z grupy deweloperskiej, inwestycyjnej oraz produkcyjnej. Spółki te wdrażają własny nowy system księgowy SageX3 klasy ERP, gdzie zajmuję się wdrażaniem programu od strony księgowej, począwszy od ustawień systemowych, testów poprawności ustawień danych, po księgowania końcowe. Wspieramy również dużą spółkę energetyczno-gazową, prowadząc księgowość zgodnie z MSR. Różnorodność tematyki sprawia, że w pracy nie można się absolutnie nudzić.

W życiu zawodowym staram się zawsze zrozumieć Klienta i jego potrzeby, bo każdy biznes jest inny, a księgowość to narzędzie nie tylko podatkowe, ale także narzędzie do skutecznego zarządzania biznesem.