Grażyna Wojciechowska - Manager w MDDP Outsourcing
O nas

Grażyna Wojciechowska

Manager w MDDP Outsourcing

Od wielu lat zajmuję się księgowością, m.in. w międzynarodowych grupach kapitałowych oraz w firmach outsourcingowych. Prowadzę księgowość dla firm z wielu branż m.in. dla spółek nieruchomościowych oraz informatycznych. Wiedza płynąca z doświadczeń projektowych pozwala mi na efektywne i kompleksowe zarządzanie procesami księgowymi. Nie poprzestaję na stosowaniu znanych mi metod, ale szukam też lepszych rozwiązań alternatywnych.

Ukończenie studiów w Polskiej Akademii Nauk na kierunku Finanse i Rachunkowość (tytuł magistra) oraz Certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych pozwalają mi w pełni realizować moją pasję zawodową.

W MDDP Outsourcing zarządzam zespołem księgowym, który odpowiada za spółki nieruchomościowe należące do dużych międzynarodowych grup kapitałowych.

Moim celem zawodowym jest utrzymanie wysokiego standardu usług księgowych. Staram się nadążać za przepisami, dzięki czemu zapewniam naszym klientom bezpieczeństwo ich działalności i wspieram ich w każdej fazie współpracy. Każdego klienta traktuję indywidualnie i proponuję rozwiązania odpowiadające jego potrzebom.

Odpowiedzialność, jakiej wymaga nasza praca, oznacza dla mnie obowiązek zadbania o potrzeby Klienta i jego organizacji. Doceniam pracę i wkład każdego członka zespołu w realizację tego obowiązku, ponieważ zależy mi na indywidualnym i elastycznym podejściu do każdego Klienta.