Michał Bartosiński - Zespół
O nas

Michał Bartosiński

Manager w MDDP Outsourcing

Michał związany jest z MDDP Outsourcing od 2016 roku. Obecnie pełni rolę Managera, nadzorując obszar IT zarówno w Warszawie jak i Katowicach. Michał posiada ponad 20 lat doświadczenia z systemami finansowo-księgowymi, kadrowo-płacowymi i obiegu dokumentów – zarówno jeżeli chodzi o ich produkcję, wdrażanie, integrację, a także nadzór nad podwykonawcami.

To co wyróżnia go w pracy to kreatywność, nieszablonowe podejście i chęć ciągłego udoskonalania infrastruktury oraz narzędzi IT wspierających obsługę Klienta. Dzięki temu jako organizacja cały czas konsekwentnie dążymy do realizacji podstawowej idei outsourcingu, czyli świadczenia usług ekonomiczniej oraz o wyższej jakości niż wewnętrzny dział księgowości lub konkurencja.

„Stawianie na IT w nowoczesnej księgowości to jedyny rozsądny wybór. W dzisiejszych czasach nie da się już ręcznie wprowadzać dokumentów do systemu księgowego i przekładać stosów dokumentów na biurku – tym bardziej w tak dużym i profesjonalnym biurze rachunkowym jak MDDP Outsourcing. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu doświadczenia, nowoczesnych technologii i nowych możliwości pojawiających się każdego dnia, jesteśmy w stanie przeanalizować i usprawnić każdy proces.”