Monika Kliza - Manager w MDDP Outsourcing
O nas

Monika Kliza

Manager w MDDP Outsourcing

Posiadam ponad 20 – letnie doświadczenie zawodowe w konsolidacji, raportowaniu, kontrolingu i księgowości zgodnie z zasadami UOR, MSR oraz US GAAP. Przygotowywałam raporty giełdowe dla spółek notowanych zarówno na GPW w  Warszawie jak i dla spółek notowanych za granicą. Od wielu lat zarządzam działami sprawozdawczości i kontrolingu. Specjalizuję się głównie w przygotowywaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych, przede wszystkim dla dużych grup kapitałowych jak i mniejszych podmiotów.

Na co dzień w MDDP Outsourcing nadzoruję pracę kilkunastu osób w zespole, współpracuję z klientami, pomagając im w rozwiązywaniu różnych zagadnień związanych z konsolidacją i raportowaniem danych. W związku z tym, że pracuję w firmie, która zajmuje się outsourcingiem, mam możliwość uczestniczenia w projektach z różnych branż, co umożliwia rozwój i poznanie ciekawych zagadnień. Rocznie przygotowujemy ponad trzysta sprawozdań finansowych, w tym sprawozdań końcoworocznych, połączeniowych i likwidacyjnych.

W życiu zawodowym kieruję się przede wszystkim profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań, co jest związane z wykwalifikowanym zespołem. Dlatego bardzo ważni są dla mnie ludzie, z którymi pracuję, ich wiedza, zaangażowanie i potrzeby. Uważam, że sukces, który osiągamy w realizacji wielu projektów, zawdzięczamy właśnie kadrze wykwalifikowanych osób, z którymi świetnie pracuje się na co dzień. Jako Manager działu Sprawozdawczości w MDDP Outsourcing staram się zapewniać mojemu zespołowi wsparcie merytoryczne, jaki i zapewniać wszelkie potrzeby, które związane są z codzienną pracą.