Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Usługi /

Aktualności

Restrukturyzacja spolki – dlaczego warto skorzystac z pomocy biura rachunkowego
Prawidłowo przeprowadzony proces restrukturyzacyjny, poprzez wdrożenie określonych procedur... Więcej

Optymalizacja księgowości

W firmach często pojawia się problem skalowalności działań zespołu księgowego. W praktyce firmy które rozwijają się ciągle zatrudniają nowych księgowych, a te które redukują swoją działalność trwają ciągle z tym samym zespołem księgowym.

Dla wielu firm rozwiązaniem tego problemu – nie wprost – jest skorzystanie z usług księgowych. Niemniej niektóre firmy nie chcą korzystać z outsourcingu księgowości, inne zanim z niego skorzystają, chcą przekonać się dlaczego ich księgowość wewnętrzna jest nieefektywna.

Poprawa wydajności Twojego działu księgowości

Niezależnie od przyczyn w związku z którymi chcecie Państwo zbadać efektywność swojego działu księgowości – wybór specjalistów MDDP Outsourcing będzie dobrym wyborem. Świadczenie usługi księgowej jest naszym podstawowym rodzajem działalności, i siłą rzeczy im efektywniej to robimy, tym lepsze osiągamy wyniki.

Dodatkowo, staramy się być firmą nowoczesną, co rozumiemy przez otwartość na nowoczesne rozwiązania takie jak elektroniczny obieg dokumentów, efaktury, skanowanie dokumentów, ocr, importy dokumentów, działania procesowe, itd. Badając efektywność Państwa działu księgowości sprawdzimy, na ile wszystkie nowoczesne rozwiązania są u Państwa zastosowane, a na ile mogłyby być. Jeśli będzie taka potrzeba, doradzimy z jakich rozwiązań skorzystać, bądź nawet je wdrożymy.

Nasze usługi powinny zainteresować w szczególności:

  • firmy szukające usprawnień efektywności w dziale księgowości, które nie są zdecydowane na outsourcing
  • firmy których działy księgowości liczą 10 osób i więcej
  • firmy poszukujące gotowych rozwiązań (procedur, narzędzi) dla zespołów księgowych