Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Usługi /

Portal pracowniczy FlexiHRM

FlexiHRM | Portal pracowniczy dla Twojej firmy

 FlexiHRM - to system zmieniający w rewolucyjny sposób podejście do wykonywania zadań kadrowych i zarządzania sprawami pracowniczymi. To system, który świat papieru zmienia w świat cyfrowy.
 Gotowe rozwiązanie - kompleksowe wsparcie

Wraz z rozwojem każdej firmy wprowadzane są nowe standardy, procedury i obowiązki administracyjne, których wypełnianie rodzi frustrację pracowników. Są rozczarowani czasem trwania i sposobem, w jaki muszą wykonywać swoje zadania i zdobywać informacje dla nich ważne. Poszczególne elementy potrzebnych danych znajdują się zwykle w różnej postaci w wielu systemach i w różnych miejscach organizacji – w dziale kadr, w administracji, u przełożonego. Często już samo przeglądanie historii i sprawdzanie statusu spraw jest żmudne i wymaga kontaktu telefonicznego, mailowego lub nawet osobistego.

A chodzi przecież o to, żeby umożliwiać pracownikom wykonywanie pracy w możliwie najprostszy sposób, aby mogli korzystać ze swojej samodzielności i żeby było to dla nich również przyjemne niemalże tak, jak cieszyliby się zakupami w sklepie internetowym.
 

System FlexiHRM zbudowany jest w oparciu o zrozumienie zachowań ludzkich, dostosowujący ekrany i możliwe akcje do kontekstu wykonywanych zadań. Minimalizuje czas wykonywania pracy – pomaga, a nie przeszkadza w wykonywaniu obowiązków.


To rozwiązanie umożliwia pracownikowi załatwienie swoich spraw w jednym miejscu. Skany dokumentów, elektroniczne formularze, procesy akceptacji oparte o workflow, wiadomości dostarczane są do pracowników, bez potrzeby ruszania się z miejsca, bez potrzeby przebywania w biurze, wszystko dostępne poprzez aplikację www w każdej chwili i z każdej lokalizacji.


Dla kogo?

Portal pracowniczy FlexiHRM kierujemy zarówno do Klientów MDDP Outsourcing korzystających z usług kadrowych i płacowych, jak również dla firm, które posiadają własne zespoły do obsługi pracowników. Nasz portal udostępniamy zarówno jako usługę w chmurze, jak i w postaci instalacji indywidualnej na serwerze Klienta.

W szczególności FlexiHRM powinien zainteresować:

  • firmy ze scentralizowaną funkcją kadrową i płacową np. w formie SSC, w których pracownicy centralnego działu HR muszą mieć wygodny dostęp do dokumentów wszystkich pracowników niezależnie od ich przynależności do różnych spółek,
  • podmioty o rozproszonej strukturze geograficznej. Portal wykorzystuje elektroniczne formularze zastępując ich papierowe wersje. Dzięki portalowi obieg korespondencji i dokumentów jest znacznie szybszy, znane są ich historia, status i osoba w danej chwili odpowiadająca za dokument,
  • działy HR - Portal ułatwia ujednolicenie zasad obiegu dokumentów w całej organizacji, a także umożliwia kontrolę statusu spraw w jednym miejscu.
     

Wyślij zapytanie ofertowe na usługi księgowe MDDP Outsourcing

 

Główne funkcjonalności systemu FlexiHRM:

|   E-teczka

|   Obsługa spraw pracowniczych (benefit, szkolenia, inne indywidualne) z historią i statusem

|   Elektroniczne wnioski urlopowe

|   Archiwum wzorów (szablonów) dokumentów firmowych

|   Brak inwestycji – brak konieczności zakupu licencji, serwerów, kosztów utrzymania (model SaaS)

|   Brak konieczności instalowania – portal dostępny jest online za pomocą wyszukiwarki internetowej

|   Dostęp do portalu pracowniczego w trybie 24/7

|   Uwierzytelnianie dwuskładnikowe, stanowiące dodatkową zaporę w dostępie do danych