Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Usługi /


Elektroniczny obieg dokumentów
MDDP Outsourcing, to również takie funkcjonalności jak:

 

 • Konfiguracja powiadomień o transakcjach - powiadomienia mailowe są wysyłane do użytkowników i przypominają o zadaniach oczekujących w systemie. Częstotliwość i rodzaj powiadomień jest konfigurowalny z dokładnością per użytkownik, jak również per Spółka. Częstotliwość ich wysyłania z dokładnością, co do godziny można również precyzyjnie ustawić w systemie.
   
 • Zastępstwa – proste delegowanie obowiązków na czas nieobecności pracowników.
   
 • Praca na 2-monitorach dla pracowników pracujących na dużej ilości dokumentów jest specjalna opcja dual-view. Z doświadczenia wiemy, że  przydaje się ona przede wszystkim w księgowości, gdzie pracując w systemie można korzystać z 2 monitorów. Zdigitalizowane dane dotyczące faktury wyświetlają się wtedy na jednym monitorze, natomiast obraz faktury w pełnej okazałości mieści się na pionowym drugim ekranie i wtedy jest możliwa praca bez konieczności przewijania widoku.
   
 • Raporty - system zapewnia intuicyjny dostęp do danych historycznych poprzez wiele przyjaznych raportów, daje również możliwość exportowania danych do pliku xlsx.
   
 • Przyjazny interfejs użytkownika może być dopasowywany indywidualnie do każdego posiadacza konta. Może on sobie indywidualnie sterować swoim widokiem i zapisywać profile wyświetlania.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Wyślij zapytanie ofertowe na usługi księgowe MDDP Outsourcing