Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Korzyści /

Aktualności

Zapraszamy na konferencję Nowoczesna Ksiegowość, na której wystąpi m.in. Partner MDDP Outsourcing - Szymon Churski
16 listopada zapraszamy na konferencję "Nowoczesna Księgowość"! Więcej

Korzyści z korzystania z usług księgowych i kadrowo-płacowych

Usługa outsourcingowa powinna przynosić Klientowi niewątpliwie redukcję kosztów. Jednak naszym zdaniem redukcja kosztów nie jest jedynym gwarantem sukcesu przyszłej współpracy. Często niedoceniane w procesie wyboru Outsourcera są zagadnienia dotyczące zapewnienia ciągłości działania (czyli w tym przypadku ciągłości dostarczania usługi) i bezpieczeństwa obsługi księgowej. Na takie aspekty nie zwraca się uwagi w procesie podejmowania decyzji o wyborze outsourcera, ponieważ zwykle są one trudniej mierzalne i porównywalne niż warunki handlowe. W MDDP Outsourcing uważamy jednak, że są one koniecznym elementem profesjonalnej usługi. Poświęcamy im niemniej uwagi niż budowaniu kompetencji merytorycznych. Dzięki temu nasi Klienci mogą nam zaufać i poświęcić czas na najważniejsze zagadnienia swojej firmy, pozostawiając procesy wsparcia specjalistom. Kluczowe fundamenty współpracy z nami to:

•       Wiedza praktyczna i doświadczenie

Współpracując z naszymi Klientami przez ostatnie lata mieliśmy okazję zdobyć bardzo szerokie doświadczenia, które jesteśmy przekonani, zaprocentują we współpracy z Państwem. Nasi Klienci wymagają precyzyjnego raportowania, ścisłej współpracy. Są wymagającymi partnerami, którzy oczekują najwyższych standardów.

Nasza wiedza i praktyka zostały docenione nie tylko przez Klientów, ale także profesjonalną prasę, z którą współpracujemy, dzieląc się naszymi doświadczeniami, poradami i rozwiązaniami.

•       Bezpieczeństwo danych

Dbamy o dane naszych Klientów. Stosujemy szereg procedur zabezpieczających dane: zarówno w zakresie IT - od programów szyfrujących po programy zabezpieczające przed masowym wyciekiem danych, jak i w zakresie proceduralnym – m.in. poprzez organizację pracy i zasady postępowania z dokumentami, przechowywanie, udostępnianie (np. archiwizowanie w pomieszczeniach z ograniczonym dostępem chronionych dokumentów natychmiast po wpływie do MDDP i pracy na skanach)

•       Możliwość kompleksowej obsługi

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą outsourcingową. Działamy jednak w Grupie MDDP, co pozwala nam współpracować z ekspertami i doradcami z wielu innych specjalizacji. To natomiast pozwala naszym Klientom, dokładnie wtedy kiedy jest to potrzebne, otrzymać szczegółową poradę także z innych dziedzin. Możemy udzielać wsparcia doradczego z zakresu restrukturyzacji, optymalizacji, audytu, podatków, czy due diligence i innych. Co ważne, to pracownicy outsourcingu jako pierwsi zwracają uwagę Klientowi, że w danym obszarze istnieją możliwości usprawnienia i proponują szybkie kroki do poprawy sytuacji.

•       Nowoczesne rozwiązania wspierające biznes

Poza świadczeniem standardowych usług księgowych i kadrowo-płacowych, oferujemy naszym Klientom dostęp do nowoczesnych systemów wspierających działania operacyjne takich, jak: elektroniczny obieg dokumentów, elektroniczne teczki pracownicze i podobne. Dzięki temu nasi Klienci korzystając z zaawansowanych narzędzi nie ponosząc nakładów inwestycyjnych na ich zakup lub wdrożenie.

•       Redukcja kosztów

Głęboko wierzymy choć nie jest to jedyny czynnik sukcesu, że usługa outsourcingowa ma sens tylko wtedy, kiedy jej koszt jest racjonalny i zwykle znacznie niższy niż koszt własnych zasobów. Z tego powodu staramy się optymalizować nasze działania inwestując w nowoczesne technologie (zaawansowane systemy obiegu dokumentów, OCR, elektroniczne faktury, etc) oraz organizację pracy i optymalizację procesów tak, aby cena naszych usług z jednej strony odpowiadała ich jakości, z drugiej była najniższa z możliwych.

Kombinacja wiedzy eksperckiej naszych Specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi systemami informatycznymi pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi księgowe o najwyższej jakości. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą dedykowaną dla Państwa firmy prosimy o kontakt.

Zapytaj nas o szczegółową ofertę w zakresie outsourcingu księgowości i prowadzenia ksiąg rachunkowych

 

Kontakt

Aby  uzyskać   więcej  informacji,   prosimy  o   wypełnienie  formularza  kontaktowego  lub   bezpośrednią  rozmowę z Partnerem MDDP Rafałem Michniewiczem: | tel. (22) 35 11 345