Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
O nas /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Historia firmy


W 2006 roku, w ramach Grupy MDDP, powstała nowa linia usług pod nazwą Finanse i Księgowość. Po niedługim okresie z tego zespołu wydzielony został dział Outsourcingu, który zaczął świadczyć dwie flagowe usługi – usługi księgowe i usługi kadrowo-płacowe.

Początkowo zespół liczył kilka osób, jednak co roku systematycznie się powiększał. Początkowo biuro znajdowało się w Warszawie, skąd pochodziła większość obsługiwanych Klientów. W 2011 roku zostało otworzone biuro w Katowicach, które, podobnie jak biuro warszawskie, systematycznie rośnie świadcząc usługi dla coraz większej ilości Klientów. Obecnie w naszym warszawskim i katowickim biurze zatrudniamy łącznie ponad 130 specjalistów z zakresu księgowości i płac.
 Logo biura rachunkowego MDDP Outsourcing prostokątneRozwój terytorialny nie przeszkadzał nam w rozwoju merytorycznym. Nasze początki to świadczenie usług dla Klientów na zasadach tradycyjnych – wszyscy Klienci przesyłali do nas dokumenty cyklicznie, które następnie w odpowiednich interwałach czasowych księgowaliśmy. Wraz z rozwojem technologicznym, postanowiliśmy stworzyć narzędzie które zrewolucjonizuje obsługę Klienta – zarówno z naszej, jak i co ważne Klienta perspektywy. W ten sposób powstał FlexiWorkflow, umożliwiając nam odbieranie dokumentów bezpośrednio od dostawców naszych Klientów, a Klientom zatwierdzanie ich online.

Logo FlexiWorkflow od MDDP Outsourcing

Wzrost naszego zespołu oraz rozwój technologii które stosujemy doprowadziły do specjalizacji procesowych. Obecnie, każdy z naszych Klientów ma swojego opiekuna – Team Leadera, jednak za jego pracą stoją wyspecjalizowane zespołu – księgowy, podatkowy, płatności, workflow. To sprawia że Klient otrzymuje usługę wysokiej jakości w każdym obszarze.

Siedziba MDDP Outsourcing w Warszawie przy ul. Prostej 69, drugie biuro rachunkowe znajduje się w Katowicach przy Sobieskiego 11 Recepcja MDDP Outsourcing w Warszawie MDDP Outsourcing wykorzystuje wiele autorskich rozwiazań IT dla usprawnienia pracy zespołów księgowych
Nowoczesne usługi księgowe i obsługa kadrowo-płacowa są wizytówką MDDP Outsourcing Zespoły księgowe MDDP Outsourcing pracują w biurach w Warszawie i Katowicach

Podsumowując naszą historię, od 2006 roku przeszliśmy długą drogę. Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, świadczącym wysokiej jakości usługi księgowe i kadrowo-płacowe przy użyciu zaawansowanych systemów oraz nowoczesnej metodologii.
 O nas   |   Zespół   |   Nasza filozofia   |   Korzyści