Usługi

Usługi

W zgodzie z obecnymi trendami i oczekiwaniami rynku dbamy o to, by nieustannie kreować i oferować nowoczesne podejście do obsługi, a także zaawansowane rozwiązania, które rozwijamy wewnątrz naszej organizacji.

Dzięki naszym usługom zyskają Państwo rzetelne dane, a dzięki narzędziom – łatwy dostęp i możliwość wygodnej analizy.

Outsourcing kontrolera finansowego
Usługa kontrolingu finansowego sprawdzi się w firmach, które regularnie analizują swoje dane finansowe i budżety. Klient tym samym zyskuje dostęp do wiedzy oraz zasobów, ale także profesjonalne wsparcie we wdrażaniu czy optymalizacji różnych modeli controllingowych oraz systemów controllingowych.
czytaj więcej
Outsourcing księgowy
Zapewniamy kompleksową obsługę dla firm i spółek z każdej branży, niezależnie od skali i charakteru Państwa działalności. Outsourcing usług księgowych oferowanych przez nasze biuro rachunkowe to liczne, mierzalne korzyści dla Państwa biznesu.
czytaj więcej
Outsourcing kadr i płac
Oferujemy Państwu pełen zakres outsourcingu usług płacowych i kadrowych, począwszy od wsparcia w zatrudnieniu pracownika, przygotowywanie dokumentów i bieżącą obsługę kadrową, poprzez naliczanie wynagrodzeń, aż do końcowego rozliczenia listy płac i raportowania.
czytaj więcej
Usługi podatkowe
W ramach współpracy oferujemy rozwiązania podatkowe, oparte o praktykę i wspierające efektywność Państwa firmy. Outsourcing rachunkowości obejmuje zagadnienia z obszaru podatku VAT, CIT, WHT, a także doradztwo i wsparcie w zakresie zarządzania ryzykiem podatkowym.
czytaj więcej
Sprawozdania i raporty
Obsługa MDDP Outsourcing obejmuje przygotowanie sprawozdań finansowych spółek, uwzględniające również obecne regulacje dyktowane przez zmiany w przepisach, jak e-sprawozdania i pliki JPK_SF. Usprawniamy także obszar raportowania i informacji zarządczej Państwa firmy.
czytaj więcej
Przelewy i rachunki bankowe
W kompleksowym podejściu do obsługi obszaru księgowości, outsourcing oznacza również wsparcie w zakresie współpracy z bankami. Zaprojektowane przez nas procedury umożliwią Państwu ustalenie preferowanego sposobu akceptacji realizowanych płatności.
czytaj więcej
Rozwiązania i systemy
Uważamy, że zarówno rachunkowość, kadry jak i płace to dziedziny, w których nowe technologie mogą znacznie usprawnić pracę całej firmy. Dla Państwa firmy możemy podjąć się wdrożenia naszych autorskich systemów lub pracy na oprogramowaniu wykorzystywanym przez Państwa do tej pory.
czytaj więcej

Napisz do nas lub zadzwoń

Odkryj wszystkie usługi

Outsourcing księgowy i kadrowo-płacowy to nie jedyne nasze usługi. Eksperci MDDP Outsourcing są do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, cennika oraz wszelkich kwestii związanych z naszą działalnością.

Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę stworzoną dla Twojej firmy.

 

Zadzwoń

Biuro Rachunkowe w Warszawie
tel. (+48) 22 351 13 45
Biuro Rachunkowe w Katowicach
tel. (+48) 32 797 83 50

Wyślij formularz

Zaufali nam