Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
O nas /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Nowoczesne biuro księgowe - MDDP Outsourcing
 


MDDP Outsourcing jest częścią grupy MDDP, która jest wiodąca na rynku polską firmą świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, a także usługi outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.Running Team zrzesza biegaczy nie tylko z MDDP Outsourcing!  Warszawska siedziba biura rachunkowego MDDP Outsourcing przy ul. Prostej 69  Podczas programu praktyk i staży uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach i warsztatach


Księgowość dla firm - dlaczego właśnie MDDP Outsourcing?

MDDP Outsourcing, od momentu powstania w 2006 roku koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla biznesu w zakresie usług księgowych, naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowej. Dziś nasz zespół tworzy ponad 130 specjalistów w biurze rachunkowym w Warszawie oraz w biurze rachunkowym w Katowicach. Naszymi Klientami są wymagające podmioty, zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, dla których księgowość nie oznacza jedynie spełnienia wymagań ustawowych, ale jest także narzędziem wspierającym zarządzanie firmą. Rozumiemy, że nasi Klienci realizują swoje ambitne cele i nie działają szablonowo, dlatego każdorazowo dostosowujemy nasze rozwiązania i modele współpracy do ich potrzeb, niezależnie od branży w jakiej działają czy przepisów jakie muszą stosować. We współpracy z Klientami stawiamy na rzetelność danych finansowych oraz na jakość komunikacji, która naszym zdaniem jest bardzo ważnym elementem współpracy z biurem rachunkowym.

Stale doskonalimy nasze kompetencje, rozwijamy procedury operacyjne, inwestujemy w nowoczesne narzędzia informatyczne, które udostępniamy Klientom. W szczególności rozwiązania te mają na celu zacieśnienie naszej współpracy z Klientem, poprzez wygenerowanie wartości dodanej poza świadczeniem usługi księgowej czy kadrowo-płacowej. Mogą to być usprawnienia polegające na zwiększeniu kontroli operacyjnej, ograniczeniu czasu pracy, redukcji kosztów, etc. Rozwiązania te sprawiają, że zewnętrzna księgowość integruje się głębiej z innymi działami firmy, stając się realnym wsparciem do podejmowania decyzji. Więcej przeczytają Państwo w zakładce rozwiązania

Współpraca z biurem rachunkowym powinna przynosić Klientom korzyści, i nie inaczej widzimy naszą rolę. Najbardziej oczywistą korzyścią jest obniżenie kosztów procesu księgowości i kadrowo-płacowego, jednak my postrzegamy współpracę z Klientem jako dużo bardziej skomplikowaną relację, a nasze zadania za dużo ważniejsze niż jedynie księgowanie czy naliczanie wynagrodzeń. Z tego powodu uważamy że współpracując z nami osiągną Państwo szereg benefitów, o których więcej można przeczytać w zakładce korzyści ze współpracy.


Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo czy outsourcing księgowości jest usługą którą warto rozważać – zapraszamy do przeczytania naszego poradnika - jak wybrać biuro rachunkowe .

Dla Państwa wygody zapraszamy również na spotkanie do naszego biura rachunkowego w Warszawie lub biura rachunkowego w Katowicach.
 Zespół   |   Nasza filozofia   |   Historia   |   Korzyści