Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
Aktualności /

Aktualności

Poznaj harmonogram i terminy wdrożenia PPK
Sprawdź do kiedy Twoja firma powinna przekazać pierwszą wpłatę w ramach PPK. Więcej

Aktualności

11-07-2018

MDDP Outsourcing jednym z największych biur rachunkowych w Warszawie i Katowicach

MDDP Outsourcing powstało na przełomie 2006 i 2007 roku, od tego czasu systematycznie i stabilnie rosnąc.

Dzieje się tak dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług księgowych i kadrowo-płacowych oraz ciągłej presji na innowacje w zakresie informatyzacji procesów, co przekłada się na ilość zadowolonych klientów. To z kolei, w finalnym rozrachunku, przekłada się także na ilość pracowników.

Obecnie w MDDP Outsourcing zatrudniamy ponad 130 osób. Wg naszych informacji stawia nas to w gronie największych biur rachunkowych w Warszawie, Katowicach, a nawet w Polsce – w szczególności w kategorii polskich firm, nie będących filią czy w inny sposób podległą międzynarodowym grupom.

       ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa   |   ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice

     


Co wymaga podkreślenia – największe biura rachunkowe nie są równe największym biurom rachunkowym. Cześć firm działających na tym rynku posiada rozbudowane sieci biur w wielu miastach, skupiając się na dotarciu do małych firm poszukujących obsługi księgowej w danym mieście.

Nasz zespół podzielony jest obecnie na dwa miasta (Warszawa i Katowice), ponieważ wierzymy, że nasi klienci – firmy średniej wielkości i duże, nie potrzebują sieci biur w każdym mieście, a profesjonalnych, dużych zespołów, które są w stanie przejąć ich spore procesy. Lokalizacja i dostępność sieci dla naszych klientów ma drugorzędne znaczenie.

lista aktualności