MDDP Outsourcing Księgowość i Rachunkowość- Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości

News

Changes in income taxes come into force in 2019
New regulations regarding income taxes will come into force more
Taxation of cars - tax rules incoming in 2019
Upcoming changes may have impact on your business decisions more

Discover our services

Leave us a message and find out
what can we do for your company.

Skontaktuj się z mddp-outsourcing i zapytaj o wycenę usług dla Twojej firmy

Biuro rachunkowo - księgowe MDDP Outsourcing Warszawa / Katowice

 

Biuro rachunkowe MDDP Outsourcing

 

Biuro rachunkowe MDDP Outsourcing od momentu swojego powstania, czyli od 2006 roku, świadczy outsourcing kadrowo-płacowy oraz kompleksowe usługi księgowe dla firm. Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie funkcjonowania ich działalności, służąc profesjonalnym doradztwem w zakresie podatków, business consultingu, organizacji szkoleń i szeroko pojętej optymalizacji procesów w firmie. Obecnie nasz zespół tworzy ponad 130 specjalistów obsługujących nasze biuro rachunkowe w Warszawie oraz biuro rachunkowe w Katowicach (od 2011 roku).

 

Outsourcing kadrowo-płacowy i nowoczesne usługi księgowe dla firm

 

W MDDP Outsourcing świadczymy pełną obsługę księgową firm niezależnie od ich wielkości, branży i przyjętych form prawnych danej działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z największymi podmiotami, jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom, tj. raportowanie na GPW, NC i inne giełdy.

Specjalizujemy się również w obsłudze księgowej spółek z międzynarodowym kapitałem i jako jedni z nielicznych oferujemy outsourcing księgowości oraz obsługę kadrowo-płacową firm produkcyjnych. Nasi eksperci mają kompetencje z różnych obszarów rachunkowości, kadr i wiedzy o podatkach – nad realizacją i poprawnością poszczególnych zadań czuwa właściwy specjalista.

 

Stawiamy na optymalizację wszelkich procedur i proponujemy nowoczesne rozwiązania, które zwiększają efektywność i znacznie przyspieszają wykonywanie standardowych operacji, tj. zamknięcie miesiąca, rozliczanie delegacji czy przygotowanie sprawozdań finansowych. W MDDP Outsourcing wierzymy, że rzetelne wypełnianie obowiązków w zakresie księgowości i kwestii kadrowo-płacowych sprzyja wypracowaniu procedur ułatwiających zarządzanie przedsiębiorstwem. Zebrane i odpowiednio opracowane dane finansowe pozwalają ocenić kondycję przedsiębiorstwa i pomagają przy podejmowaniu kluczowych decyzji.

 

Co zyskujesz, decydując się na współpracę z biurem rachunkowym MDDP Outsourcing?

 

· Stawiamy na profesjonalizm.

 

W MDDP Outsourcing zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem w różnych obszarach księgowości i spraw kadrowych. Dzięki temu możemy zaoferować rozwiązania dostosowane zarówno do branży, w której działają nasi Klienci, jak i do preferowanej formy działalności (świadczymy usług księgowe dla spółek z o.o., księgowość spółek komandytowych, obsługę księgową grup kapitałowych etc.).

 

· Preferujemy procesowy sposób pracy.

 

Dzięki współpracy wielu ekspertów poszczególne zadania (np. uzgadnianie sald, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie sprawozdań finansowych) nadzorowane są przez osoby kompetentne w danych obszarach.

 

· Promujemy nowoczesne rozwiązania.

 

Wdrażamy systemy informatyczne usprawniające standardowe procedury przeprowadzane w ramach outsourcingu księgowości i outsourcingu kadrowo-płacowego (tworzenie SF, rozliczanie delegacji, elektroniczne teczki kadrowe, obieg dokumentów etc.), co pozwala na optymalizację procesów i zmniejsza ryzyko wystąpienia błędów ludzkich.

 

· Jesteśmy elastyczni.

 

W zależności od potrzeb, możesz powierzyć nam część zadań, których (np. ze względu na brak doświadczenia) nie możesz zlecić pracownikom własnej księgowości czy działu kadrowo-płacowego. Dostosujemy się do przyjętej w firmie polityki rachunkowości, a pracę wykonamy na tych samych systemach księgowych.

 

· Stawiamy na rozwój.

 

Stale doskonalimy nasze kompetencje, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i szybko reagować na nowe regulacje prawne. Mamy doświadczenie we współpracy z dużymi podmiotami z kapitałem polskim, jak i zagranicznym (oferujemy outsourcing kadrowo-płacowy oraz księgowość dla firm po angielsku), co pozwala nam na co dzień mierzyć się ze skomplikowanymi procedurami i wykonywać powierzone nam zadania zgodnie z przyjętymi standardami rachunkowości.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą usług księgowych dla firm i do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że uda nam się wypracować takie rozwiązania, które będą najlepsze dla Twojej firmy.

 

Partners
 MDDP - Partner of TaxFin.pl MDDP - Partner of Foundation for Women's Health
TaxFin.pl Partner of Foundation for Women's Health