O nas

Agnieszka Piętak

Senior Tax Manager w MDDP Outsourcing

Jestem licencjonowanym doradcą podatkowym. Podatkami profesjonalnie zajmuje się od 2007 roku. Doświadczenie zdobywałam m.in. w międzynarodowych grupach kapitałowych oraz biurach rachunkowych. Dzięki zdobytej praktyce efektywnie prowadzę księgowość dla firm z wielu branż. Specjalizuję się w szczególności w podatku dochodowym od osób prawnych i księgowości. Jako Senior Manager działu, zarządzam zespołem ekspertów odpowiedzialnych za obsługę księgową Klientów. Moim celem zawodowym jest dostarczenie usługi outsourcingu księgowości na najwyższym poziomie. Zawsze jestem na bieżąco z przepisami, dzięki czemu z łatwością identyfikuję i niweluję ryzyko związanego błędnymi interpretacjami zmian podatkowych.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Opolskiego — Wydziału Prawa i Administracji na kierunku Prawo. Ukończyłam również podyplomowe studnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na kierunku Prawo podatkowe oraz Business Communication.

W MDDP Outsourcing w biurze w Katowicach wspieram Klientów polskich i zagranicznych w szeroko pojętych kwestiach związanych z CIT oraz księgowości. Lubię pracę w MDDP Outsourcing, ponieważ daje mi ogromną różnorodność zagadnień, którymi nie mogłabym się zajmować, pracując w innych organizacjach. W outsourcingu usług księgowych niezwykle istotna jest też dla mnie możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i metodologiami obsługi procesów księgowych.

Od zawsze stawiałam na ciągły rozwój – uczę się nowych rzeczy, zdobywam nowe doświadczenia, staram się poznawać i wykorzystywać swoje mocne strony. Uczę się na błędach, bowiem błąd jest wspaniałą lekcją, jeśli go dostrzeżesz, a następnie wyciągniesz wnioski na przyszłość.