O nas

Anna Piotrowska

Junior Manager w MDDP Outsourcing

Pracuję w  księgowości od 2003 r., posiadam bogate doświadczenie z zakresu finansów i księgowości zdobyte w branży outsourcingu.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Filologii Germańskiej, posiada certyfikat Ministerstwa Finansów.

Z MDDP Outsourcing jestem związana od 2021 r., na co dzień pracuję w Warszawskim biurze, zajmuje się kompleksową obsługą firm krajowych i zagranicznych, działających w różnych sektorach. Outsourcing daje ogromne możliwości rozwoju, ciągle coś się dzieje i nie ma szans na nudę.

Z punktu widzenia przedsiębiorcy – każdy powinien skoncentrować się na tym, co robi najlepiej. Klient na swoim biznesie, my na księgowości. Outsourcing księgowości, to dostęp do najlepszych specjalistów na rynku, którzy na bieżąco monitorują zmieniające się nieustannie przepisy. Klienci z reguły bardzo niechętnie inwestują w działy nieprzynoszące wymiernych przychodów, a dzięki outsourcingowi mogą dużo zaoszczędzić, bo nie muszą martwić się rosnącymi kosztami zatrudnienia, brakami kadrowymi czy wyposażeniem miejsca pracy. Outsourcing to również wygoda dla Klienta, zwłaszcza gdy nie ma odpowiednich kompetencji i specjalistów w tym zakresie.

Innowacyjność i automatyzacje to codzienność w outsourcingu, bo tylko w ten sposób możemy procesować tysiące dokumentów. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania. Nie boimy się zmian, bo mamy z nimi do czynienia na co dzień.