O nas

Joanna Kargulewicz

Manager w MDDP Outsourcing

Jestem licencjonowanym doradcą podatkowym. Swoją wiedzę i doświadczenie rozwijałam w outsourcingu usług księgowych oraz w kancelariach prawnych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu skutecznie prowadzę księgowość dla firm z wielu branż. Obecnie prowadzę spółki z międzynarodowych grup kapitałowych głównie na systemie SAP. Pomagam klientom wdrażać systemy księgowe i dbam o efektywność pracy.  

Ukończyłam studia w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Zarządzanie i Marketing na specjalizacji Rachunkowość oraz podyplomowe studia w Polskiej Akademii Nauk – Prawo dla Doradców Podatkowych, a także liczne kursy i szkolenia. 

W MDDP Outsourcing pracuję od 2019 roku. Jako Manager działu w warszawskim biurze, zarządzam zespołem ekspertów odpowiedzialnych za obsługę księgową Klientów z kilku branż, m.in. telekomunikacyjnej i handlowej. Najważniejsze dla mnie jest dostarczenie usługi outsourcingowej na najwyższym poziomie – terminowo, sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta.  

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Stawiam na rozwój i różnorodność zadań, dzięki czemu księgowość i podatki nie są nudne. Zawsze jestem na bieżąco z przepisami, dzięki czemu proaktywnie podchodzę do powierzonych zadań. Moją ambicją jest wykonywanie zadań szybko, sprawnie i efektywnie.