O nas

Katarzyna Suchożebrska

Manager w MDDP Outsourcing

Księgowością zajmuję się już ponad dwadzieścia lat, z czego od ponad dziesięciu lat jestem związana z outsourcingiem. Moim celem zawodowym jest dostarczenie usług księgowości na najwyższym poziomie.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku ekonomia w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie na Wydziale Zarządzania i Finansów, a także studia podyplomowe w zakresie Rachunkowości w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Z MDDP Outsourcing związana jestem od 2022 roku, od samego początku pracuję na stanowisku Managera w Warszawskim biurze. Wraz z moim wspaniałym Zespołem prowadzę księgi rachunkowe oraz podatkowe spółek. Dzięki wypracowanym procesom, a także nieustającej współpracy między specjalistami z działów wewnętrznych, możemy efektywnie wspierać naszych Klientów w wielu obszarach. W codziennej pracy dążę do ulepszania procesów, wzrostu efektywności poprzez automatyzację. W MDDP Outsourcing nieustannie monitorujemy potrzeby i wyzwania stawiane przez ustawodawców, dlatego jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom nowoczesne rozwiązania w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Nieustający rozwój, ciągła aktualizacja wiedzy i otwarte nastawienie na zmiany, to moja codzienność w MDDP Outsourcing. W swojej codziennej pracy skupiam się również na komunikacji międzyludzkiej, a także na budowaniu pozytywnych relacji, zarówno w zespole, jak i w kontaktach z Klientami. Wzajemne zrozumienie potrzeb jest podstawą efektywnej współpracy, a wspólne dążenie do jasno określonego celu jest gwarantem sukcesu.