O nas

Magdalena Włodek

Manager w MDDP Outsourcing

Z zawodu jestem księgową z prawie ośmioletnim doświadczeniem, zdobywanym w dużych firmach outsourcingowych. Specjalizuję się w obsłudze dużych spółek kapitałowych.

Posiadam certyfikat Głównego Księgowego, wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Zdobyłam tytuł magistra w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość, w specjalizacji Rachunkowość i Podatki.

W MDDP Outsourcing w Warszawie pracuje od pięciu lat i mam przyjemność realizować projekty w większości dla Klientów na systemach klasy ERP. Dzięki pracy w outsourcingu nieustannie zdobywam ciekawe doświadczenie zawodowe, pracując z Klientami z różnych branż i na wielu systemach księgowych. Aktualnie zajmuje się obsługą spółek z branży farmaceutycznej, IT i energetycznej (OZE). Dla jednego z nich w niedalekiej przeszłości brałam udział w procesie przeniesienia i wdrożenia spółki do nowego systemu SAP. Dobrze też czuję się w analizie danych i pracy w programie Excel.

Najważniejszy dla mnie jest mój Zespół, dzięki któremu możliwe jest realizowanie projektów i podejmowanie nowych wyzwań. W codziennej pracy przykładam dużą uwagę na budowanie pozytywnych relacji, zarówno wewnątrz firmy, jak i z Klientami zewnętrznymi. Ważna jest dla mnie dokładność, systematyczność, terminowość i poprawność realizowanych zadań. Na co dzień kieruje się mottem „Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania”.