O nas

Sylwia Kulczycka

Manager w MDDP Outsourcing

Posiadam trzynastoletnie letnie doświadczenie związane z outsourcingiem usług finansowo-księgowych. Praktyczna znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego, którą zdobyłam obsługując firmy z różnych branż, działających zarówno na rynku krajowym, jak i na rynkach międzynarodowych, sprawia, że rozumiem potrzeby biznesu.

Inspiruje mnie praca z ludźmi, ciągły rozwój poprzez nowe wyzwania. Dlatego dbam o rozwój własnych kompetencji interpersonalnych oraz o aktualizację wiedzy związanej z obszarem księgowym i podatkowym. W swojej pracy kieruję się mottem „Żadne zadanie nie jest szczególnie trudne, jeśli podzielisz je na mniejsze pod-zadania“ ~ Henry Ford.

Jestem absolwentką studiów podyplomowych kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie w Białymstoku.

Outsourcing usług księgowych przyczynia się do podniesienia jakości i precyzji prowadzenia księgowości. Przekazując dokumenty finansowe, firma może skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, którzy dbają o prawidłowe prowadzenie księgowości, unikają błędów i wychwytują potencjalne zagrożenia finansowe, tym samym przedsiębiorca zyskuje czas i może skoncentrować się na głównym obszarze swojego biznesu. Biuro rachunkowe w Warszawie to codzienne miejsce mojej pracy.