Księgowość MDDP Outsourcing - Katowice, Warszawa Outsourcing księgowości
O nas /

Aktualności

Puste faktury i problem z odliczaniem podatku VAT
Co kwalifikuje fakturę jako pustą i jak rozliczać od niej podatek VAT? Więcej

O nas

MDDP Outsourcing jest częścią grupy MDDP, która jest wiodąca na rynku polską firmą świadcząca kompleksowe usługi doradcze w zakresie podatków, prawa, business consultingu, finansów, a także usługi outsourcingu księgowości i naliczania wynagrodzeń, audytu oraz profesjonalnych szkoleń i konferencji.


MDDP Outsourcing, od momentu powstania w 2006 roku koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla biznesu w zakresie usług księgowych, naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowej. Dziś nasz zespół tworzy ponad 100 specjalistów w biurze rachunkowym w Warszawie oraz w biurze rachunkowym w Katowicach. Naszymi Klientami są wymagające podmioty, zarówno z kapitałem polskim, jak i zagranicznym, dla których księgowość nie oznacza jedynie spełnienia wymagań ustawowych, ale jest także narzędziem wspierającym zarządzanie firmą. Rozumiemy, że nasi Klienci realizują swoje ambitne cele i nie działają szablonowo, dlatego każdorazowo dostosowujemy nasze rozwiązania i modele współpracy do ich potrzeb, niezależnie od branży w jakiej działają czy przepisów jakie muszą stosować. We współpracy z Klientami stawiamy na rzetelność danych finansowych oraz na jakość komunikacji, która naszym zdaniem jest bardzo ważnym elementem współpracy z biurem rachunkowym.
Stale doskonalimy nasze kompetencje, rozwijamy procedury operacyjne, inwestujemy w nowoczesne narzędzia informatyczne, które udostępniamy Klientom. W szczególności rozwiązania te mają na celu zacieśnienie naszej współpracy z Klientem, poprzez wygenerowanie wartości dodanej poza świadczeniem usługi księgowej czy kadrowo-płacowej. Mogą to być usprawnienia polegające na zwiększeniu kontroli operacyjnej, ograniczeniu czasu pracy, redukcji kosztów, etc. Rozwiązania te sprawiają, że zewnętrzna księgowość integruje się głębiej z innymi działami firmy, stając się realnym wsparciem do podejmowania decyzji. Więcej przeczytają Państwo w zakładce rozwiązania
Współpraca z biurem rachunkowym powinna przynosić Klientom korzyści, i nie inaczej widzimy naszą rolę. Najbardziej oczywistą korzyścią jest obniżenie kosztów procesu księgowości i kadrowo-płacowego, jednak my postrzegamy współpracę z Klientem jako dużo bardziej skomplikowaną relację, a nasze zadania za dużo ważniejsze niż jedynie księgowanie czy naliczanie wynagrodzeń. Z tego powodu uważamy że współpracując z nami osiągną Państwo szereg benefitów, o których więcej można przeczytać w zakładce korzyści ze współpracy.


Jeżeli nadal zastanawiają się Państwo czy outsourcing księgowości jest usługą którą warto rozważać – zapraszamy do przeczytania naszego poradnika - jak wybrać biuro rachunkowe .
Dla Państwa wygody zapraszamy na spotkanie do naszego biura rachunkowego w Warszawie lub biura rachunkowego w Katowicach.

 

Zapytaj nas o szczegółową ofertę w zakresie outsourcingu księgowości i prowadzenia ksiąg rachunkowych