MDDP Outsourcing z nagrodą Diamenty Forbes 2024 r.

 

Jest nam niezwykle miło ogłosić, że MDDP Outsourcing po raz kolejny zdobyło uznanie w prestiżowym rankingu Diamenty Forbes Polska, znajdując się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. To już szesnasta edycja zestawienia przygotowanego przez redakcję magazynu FORBES, wyróżniająca firmy, które w ostatnich trzech latach osiągnęły największy wzrost wartości.

 

Diamenty Forbesa są przyznawane firmom na podstawie rygorystycznej metody wyceny, uwzględniającej między innymi wyniki finansowe, wartość majątku, historię płatniczą oraz wiarygodność płatniczą. Wyróżnienie w takim rankingu to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim potwierdzenie najwyższej jakości naszych usług i stabilności firmy na rynku.

Nasza ponowna obecność w tym elitarnym zestawieniu, to potwierdzenie słuszności naszej strategii, co pozwoliło nam znaleźć się w prestiżowym gronie 0,33% firm w Polsce, które najskuteczniej zwiększają swoją wartość. To ogromny zaszczyt i dowód uznania dla naszej ciężkiej pracy, innowacyjności oraz nieustannego dążenia do doskonałości.

 

W MDDP Outsourcing nieustannie rozwijamy nasze usługi, narzędzia i systemy, co pozwala nam na efektywną współpracę z coraz szerszym gronem klientów. Nasze portfolio usług ciągle się rozwija, obejmując nie tylko klasyczne usługi księgowe i kadrowo-płacowe, ale również specjalistyczne rozwiązania takie jak outsourcing głównej księgowej, konwersję sprawozdań XML, wsparcie przy wdrożeniu systemów księgowych, przygotowywanie sprawozdań finansowych i konsolidacji, pomoc we wdrożeniach systemów księgowych, outsourcing controllingu finansowego,  czy też  outsourcing wybranych procesów księgowych i kadrowo-płacowych.

Z dumą patrzymy na nasz rozwój i stale poszerzające się grono zadowolonych klientów. Nasz sukces jest możliwy dzięki zaangażowaniu naszego zespołu oraz zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi Klienci.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom i klientom – ten prestiżowy tytuł to nasz wspólny sukces!

Wyróżnienie MDDP Outsourcing w rankingu Diamenty Forbes 2024, to dla nas zobowiązanie nie tylko do utrzymania najwyższych standardów oraz dalszego rozwoju, aby nieustannie dostarczać rozwiązania na najwyższym poziomie. Cieszymy się z wyróżnienia Diamentami Forbesa 2024 i z niecierpliwością patrzymy na przyszłość, w której będziemy kontynuować naszą misję wsparcia biznesu naszych klientów.