O nas

Agata Włodarczyk

Manager w MDDP Outsourcing

W MDDP Outsourcing odpowiadam za cały proces wdrożenia klientów kadrowo-płacowych spółki. Na co dzień pracuję w warszawskim biurze.

Jestem doświadczonym Managerem i ekspertem systemów ERP, specjalizującym się w rozwiązaniu Enova365. Moim podstawowym zadaniem jest zidentyfikowanie oraz optymalizacja procesów biznesowych i zapewnianie skutecznego wsparcia klientom tak, aby mogli skoncentrować się na swoich zadaniach operacyjnych.

Przez wiele lat zdobywałam cenne doświadczenie w branży, pracując jako wdrożeniowiec oraz Manager zespołu wdrożeniowego. Moje sukcesy zawodowe obejmują udane wdrożenia systemu Enova365 oraz długoterminową administrację i wsparcie dla klientów.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończyłam Wydział Zarządzania.

Swoją drogę zawodową rozpoczęłam od stanowisk związanych z naliczaniem wynagrodzeń. W związku z tym zagadnienia merytoryczne nie są mi obce.

W moim życiu zawodowym bardzo ważne jest dla mnie doskonalenie procesów, efektywność i dążenie do osiągania wyników. Uwielbiam wyzwania i zdobywanie nowej wiedzy, aby stale rozwijać swoje umiejętności. Motywuje mnie możliwość wspierania klientów w osiąganiu ich celów biznesowych.