Agnieszka Bojar - Zespół
O nas

Agnieszka Bojar

Manager w MDDP Outsourcing

Agnieszka związana jest z warszawskim biurem MDDP Outsourcing już od 2010 roku. Zaczynała od stanowiska Starszej Księgowej, skąd awansowała na Team Leadera, Junior Manager, finalnie piastując na chwile obecną stanowisko Managera.

Agnieszka ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Warszawskim; kierunek Finanse i rachunkowość. Swoje doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości buduje już od 1995 roku. W MDDP Outsourcing pracuje od 2010 roku, gdzie na dzień dzisiejszy odpowiada za obszar księgowości oraz prawidłowe rozliczenie podatków klientów.

„Zlecenie prowadzenia księgowości wykwalifikowanej firmie outsourcingowej ma wiele zalet. Najważniejszymi z nich są znaczne oszczędności dla przedsiębiorcy, który nie musi opłacać nie tylko wynagrodzenia pracownika, składek ZUS ale przede wszystkim organizować rekrutacji na zastępstwo podczas urlopu czy dłuższych nieobecności. Co ważne nie trzeba inwestować w przestrzeń biurową, wyposażenie na stanowisku pracy jak sprzęt czy oprogramowanie. Przekazując finanse firmy do outsourcingu powierza się księgowość w ręce profesjonalistów, którzy posiadają doświadczenie i praktykę. Dzięki temu klient może skupić się na prowadzeniu biznesu. Zespół MDDP nie stanowią przypadkowi ludzie, są to profesjonaliści którzy chcą rozwijać się w obszarze księgowości i podatków.”