O nas

Agnieszka Bojar

Manager w MDDP Outsourcing

Pracę w księgowości rozpoczęłam ponad 20 lat temu w małym biurze rachunkowym. Już tam przekonałam się, że praca w księgowości jest właśnie dla mnie. Kolejnym etapem mojej ścieżki zawodowej było stanowisko księgowej w wewnętrznej w spółce, która jest globalnym dostawcą danych finansowych i analiz biznesowych. Tam awansowałam na główną księgową i przy wsparciu kilkuosobowego działu byłam odpowiedzialna za finanse i podatki firmy, raportowanie grupowe, sprawozdawczość i kontroling.

Ukończyłam Ekonomię, a następnie studia podyplomowe na kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim.

W 2010 roku dołączyłam do biura MDDP Outsourcing w Warszawie. Swoją karierę zaczynałam od stanowiska Starszej księgowej, poprzez Team Leadera, Junior Managera, a następnie Managera. Wraz z zespołem obsługuję Klientów z branży nieruchomościowej, usługowej, produkcyjnej czy hotelarskiej. Odpowiadam za cały obszar księgowości i rozliczenia podatkowe. Klienci, którzy zaufali MDDP Outsourcing i powierzyli swoje finanse, mogą mieć pewność, że przekazali księgowość w ręce profesjonalistów, którzy posiadają bogate doświadczenie i praktykę. Dzięki temu mogą skupić się na prowadzeniu własnego biznesu i jego rozwoju. W codziennej pracy dążę do tego, aby dla swoich klientów być partnerem, który służy pomocą i wsparciem w kwestiach finansów i podatków.

Pracując w MDDP Outsourcing miałam okazję być świadkiem jej ogromnego rozwoju. Na moich oczach powstawały zespoły wsparcia jak dział płatności, dział sprawozdawczości, dział VAT. Uczestniczyłam w kilku przeprowadzkach w związku z coraz większą liczbą klientów i pracowników. Przeszłam przez wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów i wiele innych automatyzacji. Współtworzyłam procedury, które stały się niezbędne dla coraz większej organizacji. Wszystkie te działania miały na celu rozwój MDDP Outsourcing, dzięki czemu dostarczamy wysokiej jakości usługi księgowe i kadrowo – płacowe.

W życiu zawodowym cenię sobie profesjonalizm, przez który rozumiem dążenie do jak najlepszej jakości, ale także potrzebę ciągłego doskonalenia i usprawniania. Jednak sukces MDDP Outsourcing, to przede wszystkim ludzie, którzy swoją codzienną pracą, starannością i pracowitością przyczyniają się do sukcesu całej organizacji. Jako Manager dbam o swój zespół, zależy mi na miłej i serdecznej atmosferze. Celebruję kwartalne spotkania integracyjne z zespołem, aby w innych okolicznościach niż open space, porozmawiać z koleżankami i kolegami.