O nas

Agnieszka Pączek

Manager w MDDP Outsourcing

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w branży automotive na stanowiskach m.in., Głównego Księgowego, Treassur-a i kontrolera bilansu. Byłam odpowiedzialna za wdrożenia  SAP-a oraz systemu do raportowania  grupowego. W moje pracy stawiam nacisk na ciągłe doskonalenie się, staram się na bieżąco aktualizować swoją wiedzę. Oprócz znajomości przepisów rachunkowych i podatkowych niezwykle ważne jest dla mnie umiejętne wykorzystywanie rachunkowości zarządczej w codziennej pracy.

Ukończyłam studia magisterskie oraz podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, oraz przeszłam różne kursy rachunkowe i podatkowe. Obecnie jestem w trakcie zdobywania uprawnień ACCA.

Z MDDP Outsourcing jestem związana od listopada 2022, pełnię funkcję Managera Księgowości w Katowicach. Z uwagi na różnorodne doświadczenie ekspertów pracujących w MDDP Outsourcing, świadczymy Klientom usługi z różnych dziedzin. Wraz z moim zespołem obsługujemy Klientów, którym świadczymy kompleksową obsługę księgową, jak i tych, których obsługujemy w ramach leasingu pracowniczego. W portfolio obsługiwanych przeze mnie Klientów znajdują się zarówno duże firmy produkcyjne, usługowe, jak i firmy handlowe.

Klient, przenosząc proces do outsourcingu, oszczędza czas i pieniądze na stworzenie wewnętrznego działu księgowości. Ma pewność, że jego księgami zajmą się specjaliści, co obecnie ze względu na zmieniające się przepisy podatkowe jest bardzo ważne.

W pracy dla mnie jest ważne podejście indywidualne do każdego Klienta oraz utożsamienie się całego zespołu z jego z biznesem. Lubię różnorodność, a tego w outsourcingu nie brakuje.