O nas

Anna Wikło

Marketing Manager w MDDP Outsourcing

Jestem doświadczonym Marketing Managerem. Marketingiem profesjonalnie zajmuje się od początku swojej kariery zawodowej. Doświadczenie zdobywałam m.in. w firmach z branży oświatowej, księgowo-podatkowej oraz branży handlowej. Dzięki zdobytej praktyce efektywnie prowadzę marketing dla firm z różnych branż. Specjalizuję się w marketingu B2C i e-commerce, jak i w B2B. Jako manager działu zarządzałam zespołami specjalistów ds. marketingu, grafików, redaktorów, product managerów oraz zespołem przedstawicieli promocyjnych.  Efektywnie współpracuję z agencjami, podwykonawcami i innymi partnerami zewnętrznymi. Moim konikiem jest UX i SEO. Moim celem zawodowym jest dostarczenie jakościowych usług marketingowych, przynoszących najwyższą efektywność. Zawsze jestem na bieżąco z informacjami branżowymi i aktualnymi trendami, dzięki czemu z łatwością wykorzystuję różne nowinki technologiczne w swojej codziennej pracy.

Jestem absolwentką Uniwersytetu S.K. Wyszyńskiego oraz Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu. Ukończyłam Filozofię oraz Zarządzanie i Marketing na specjalizacji Reklama.

W MDDP Outsourcing odpowiadam za całokształt działań marketingowych. Biuro w Warszawie to codzienne miejsce mojej pracy. Praca w MDDP Outsourcing dostarcza mi ogromną różnorodność zadań i możliwość kontaktu z wieloma osobami, co bardzo cenię, gdyż jestem osobą wielozadaniową, a jednocześnie praca z ludźmi daje mi niesamowity zastrzyk energii.  W outsourcingu usług księgowych niezwykle ważna jest też dla mnie możliwość pracy z ekspertami, którzy prezentują najwyższy poziom merytoryczny w swojej baraży.

Od zawsze stawiałam na ciągły rozwój – nieustannie zdobywam nowe doświadczenia i  szukam nowych rozwiązań. Mój zawód to moje wielka pasja, dlatego nigdy nie przepracowałam ani jednego dnia.