O nas

Bożena Wodarska

Manager w MDDP Outsourcing

Jestem doświadczonym Managerem z obszerną wiedzą oraz wieloletnią praktyką w obszarach finansowo – księgowych. Bardzo dobrze znam standardy nowoczesnych metod zarządzania finansami. Posiadam doskonale rozwinięte umiejętności analityczne połączone ze zrozumieniem świata biznesu.

W MDDP Outsourcing zajmuję się prowadzeniem ksiąg dla Klientów — od małych przedsiębiorstw, po międzynarodowe firmy. Moim zadaniem jest zapewnienie przejrzystości informacji finansowych. W dobie ciągłych zmian przepisów, prawidłowe zrozumienie i interpretacja regulacji są niezbędne w celu zapewnienia rzetelności i zgodności z wymogami prawnymi. Moim zadaniem jest dobrze znać specyfikę branży Klienta, warunki umów, tak aby rekomendacje były jak najbardziej trafne. W katowickim oddziale MDDP Outsourcing zajmuję się umiejętnym kierowaniem prac, dopasowywanie zadań do osób w zespole, planowaniem i monitorowaniem postępu prac w nadzorowanych obszarach.

Outsourcing księgowości zapewnia dostęp do najnowszych technologii oraz dzięki niemu rośnie efektywność obsługi księgowej i procesów podejmowanych w firmie.

W pracy stawiam na ludzi, to oni są motorem biznesu. Chcę być liderem, którego współpracownicy lubią, słuchają i szanują, a jednocześnie się nie boją. Wyznaję taką zasadę, że jak zadbam o swoich pracowników, tak oni zatroszczą się o klientów. Zawsze staram się uważnie słuchać i wspierać w wykonywaniu bieżących zadań.