O nas

Ewa Włodawiec

Manager w MDDP Outsourcing

Jestem księgową z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w outsourcingu, głównie w sektorze nieruchomości komercyjnych oraz energii odnawialnej. Zajmowałam się wdrożeniem oraz kompleksową obsługą Klientów z kapitałem zagranicznym, wsparciem w usprawnianiu procesów wewnętrznych oraz zarządzaniem zespołem księgowym.

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, posiadającą tytuł dyplomowanego księgowego, nadany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego jestem długoletnim członkiem. Pozwala mi to na ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji z zakresu księgowości oraz dzielnie się wiedzą z innymi.

Obecnie pracuję w MDDP Outsourcing w Warszawie na stanowisku Managera Księgowości, co daje mi możliwość efektywnego wykorzystywania swojego doświadczenia, dzielenia się nim z innymi oraz ciągłego poszerzania wiedzy z obszaru rachunkowości i podatków. Obecnie koordynuję pracę zespołu księgowego, obsługującego głównie Klientów z sektora nieruchomości, spółki usługowe oraz jednoosobowe działalności gospodarcze. Różnorodność obsługiwanych Klientów daje mi możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania poznanych usprawnień na wielu płaszczyznach. Praca w księgowości zewnętrznej pozwala na wymianę doświadczeń wewnątrz organizacji oraz optymalizację procesów w obsłudze Klientów.

Jako Manager wykazuję się odpowiedzialnością, otwartym, proaktywnym podejściem oraz umiejętnością efektywnego budowania zespołu i utrzymywania dobrych relacji, opartych na zaufaniu, empatii i etyce pracy. Kluczem do powodzenia jest szeroko pojęta współpraca, nie tylko wewnątrz swojego zespołu, ale również w obrębie całej organizacji. Gwarantuje to profesjonalną, kompleksową obsługę Klientów, przekładającą się na oczekiwane efekty pracy, a tym samym na satysfakcję wszystkich pracowników.