O nas

Iwona Ślaska

HR Manager w MDDP Outsourcing

Jako lider i przedsiębiorca z dwudziestoletnim doświadczeniem — zarządzam różnorodnymi zespołami. Mam doświadczenie eksperckie w obszarze budowania i optymalizacji procesów HR, integracji polityki personalnej po fuzji, budowania kultury organizacyjnej opartej na wartościach, programów pozyskiwania talentów z wewnątrz i z zewnątrz organizacji, rekrutacji oraz procesu zmiany w organizacji.

Moją specjalizacją jest projektowanie efektywnych procesów rozwojowych, w centrum stawiając satysfakcję i pozytywne doświadczenia Klienta. Pracuję z liderami, skupiając się na budowaniu przywództwa opartego o wartości i zbudowanego na mocnych stronach.

Skończyłam studia magisterskie z dyplomem ekonomisty oraz studia podyplomowe z zakresu Szkolenie i Rozwój Pracowników w Akademii Leona Koźmińskiego. Jestem coachem Mocnych Stron uprawnionym do pracy na testach Gallupa CliftonStrengths, praktykującym Trenerem Biznesu z dyplomem rocznej akademii trenerskiej oraz kursu dramy stosowanej ,a także assessorem, certyfikowanym coachem ICC (International Coaching Community) oraz certyfikowanym konsultantem narzędzia MBTI, służącego do określania typów osobowości.

W MDDP Outsourcing odpowiadam za realizację polityki personalnej. Na co dzień pracuję w warszawskiej siedzibie. Prowadzę projekty z zakresu marketingu rekrutacyjnego, procesów rekrutacyjnych i onboardingu, a także rozwoju pracowników oraz doradztwa prawnego w zakresie prawa pracy. W mojej pracy w outsourcingu podoba mi się różnorodność zadań i projektów i możliwość budowanie długotrwałych relacji i ogrom możliwości.

Moim mottem jest bycie sobą, moja misja to rozwój skrzydeł innych ludzi, a moje wartości to wolność, odwaga, kreatywność, szczerość, pozytywny vibe i współpraca.